/hamag/assets/neato-botvac-85-big-jpg-134.jpeg

Neato Botvac 85 – wideorecenzja

Automatyczny robot sprzątający Neato Botvac 85 to idealne rozwiązanie dla osób ceniących swój wolny czas.

Data publikacji: 12.10.2015

Mniej sprzątania, więcej przyjemności!

Odkurzacze automatyczne mają za zadanie oczyścić podłogi z pyłu, kurzu, paprochów i drobnych nieczystości. Przy czym ich główną cechą (odróżniającą je od typowych odkurzaczy) jest autonomia, dzięki której nasz wkład w proces porządkowania jest minimalny. Ogranicza się do naładowania urządzenia, jednorazowego wyznaczenia specjalną taśmą obszaru sprzątania i usunięcia większych przeszkód z pola pracy robota.

Zobacz ceny - Neato Botvac 85

Neato Botvac 85

Odkurzacz automatyczny Neato Botvac 85 został wyposażony w opatentowaną technologię laserową, która umożliwia skanowanie, a następnie tworzenie mapy pomieszczeń w domu. Pozwala to na automatyczne zaplanowanie całej pracy oraz systematyczne czyszczenie wszystkich pomieszczeń po kolei. Szczotki odkurzacza zostały rozmieszczone nie tylko od spodu, ale także z boku, co ma zagwarantować jeszcze lepszy efekt. Warto dodać, że ten model usuwa z naszego mieszkania także alergeny wziewne. To dobra informacja zwłaszcza dla tych, którzy są uczuleni na wszelkie fruwające w powietrzu i osadzające się na podłodze, dywanie czy wykładzinie pyłki.

Co znajduje się w pudełku z robotem?

Inteligentny robot sprzątający – odpowiednio zaprogramowany, wyczyści nasze mieszkanie nawet wtedy, gdy nas nie ma w domu. W razie wyczerpania baterii, Neato Botvac 85 automatycznie powróci do stacji w celu naładowania i z powrotem przystąpi do działania dokładnie w tym miejscu, w którym skończył pracować. A kto z nas nie marzy o lśniących podłogach po całym intensywnym dniu pracy? Szczególnie, gdy planujemy spotkanie towarzyskie lub spodziewamy się gości.

Zobacz także

Roboty domowe / #Artykuł

ikonka-srednia-310-jpg-12076

Jaki oczyszczacz powietrza? TOP-5 polecane modele

Czystość powietrza pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Radzimy jaki oczyszczacz powietrza wybrać.

Roboty domowe / #Artykuł

jaki-robot-sprzatajacy-top-5-mid-jpg-12067

Jaki robot sprzątający? TOP-5 polecane modele

Pięć modeli do rankingu najlepszy robot sprzątający, w cenie do 1500, 2500 i 4000 zł.

Roboty domowe / #Recenzja

classic-jpg-11870

Odkurzacz automatyczny Electrolux PUREi9 – pierwsze wrażenia

Electrolux PUREi9 to automatyczny odkurzacz o niekonwencjonalnym kształcie i sporych możliwościach. Jakie wrażenie wywarł podczas testowego sprzątania?