/hamag/assets/targ-slajder-jpg-9058.jpeg

Targ pełen życia

Coraz dłuższe dni zachęcają do wieczornych wypadów na miasto. Pyszne jedzenie, intrygująca muzyka i doborowe towarzystwo – tym kusi Nocny Targ Towarzyski w Poznaniu.

Data publikacji: 21.04.2017

Wieczorami wolicie wybrać się na ciekawy koncert czy może kolację z drugą połówką? A może macie po prostu ochotę napić się ze znajomymi? Czasem pomysłów jest tak wiele, że trudno się zdecydować. Na szczęście coraz popularniejsze są cotygodniowe azjatyckie markety łączące w sobie zarówno strawę dla duszy, jak i dla ciała. Aby je odwiedzić, nie trzeba już jechać do Londynu czy Berlina – wystarczy wypad do serca Wielkopolski. Ich idea zawitała bowiem także do Poznania – już 28 kwietnia rusza pierwszy Nocny Targ Towarzyski.

Czego możemy się spodziewać odwiedzając Nocny Targ Towarzyski? Doskonałej atmosfery i wszystkiego, czego potrzeba do wybornej zabawy. Na ulicy Kolejowej 23 na terenie starych hal naprawczych PKP, odbywać się będą koncerty, warsztaty, festiwale kulinarne, projekcje kina letniego, niedzielne śniadania, a także targi. Przy okazji będzie okazja do próbowania nowych smaków i spędzenia czasu z przyjaciółmi w najprzyjemniejszy możliwy sposób. Organizatorzy obiecują, że na Nocnym Targu Towarzyskim nie będzie czasu na nudę. Podczas pierwszego wydarzenia zagrają m.in. Flirtini, SoDrumatic Productions, Spisek Jednego Kroki i Youth Novels, natomiast o doznania kulinarne zadba ekipa z bloga MYTUJEMY, która starannie dobrała wystawców.

Wybór będzie spory – od smaków orientalnych, przez typowo mięsne propozycje, kończąc na lodach i eksperymentach kulinarnych. Wśród wystawców są m.in. Najs Cream, Pan Kalmar, Cubanos, Fufu Wine Bridge, Maczane, Bushimi Sushi Burrito, Shrimp House i wiele innych – łącznie do wyboru będzie aż 25 różnych propozycji kulinarnych. Jedzenie to jednak nie wszystko. Targ ma być w końcu miejscem o wielu możliwościach, zaspokajającym różne potrzeby – także chęć na zmianę uczesania lub nowy tatuaż, miejscówka na Kolejowej jest także stuprocentowo dog friendly. Z kolei już w maju, na Poznaniaków czekają kolejne atrakcje przygotowane przez Nocny Targ Towarzyski, m.in. Dancing Międzypokoleniowy, który uświetni słynna DJ WIKA. Zapowiada się pysznie i bardzo towarzysko. Pierwszy Targ startuje 28 kwietnia o 18:00 i ma zakończyć się o 4 nad ranem. Motto organizatorów to jemy w nocy, tańczymy w dzień, relaksujemy się całą dobę. Jesteście gotowi na tak intensywny początek majówki?

 

Źródło: Nocny Targ Towarzyski

Zobacz także

HAmagowe nowiny / #News

bjork-digital-classic-jpg-11201

Björk Digital

Nietuzinkowy, abstrakcyjny i fantastyczny – taki jest klimat, który tworzy Björk. Jeśli jesteście fanami islandzkiej piosenkarki, koniecznie odwiedźcie Poznań i Björk Digital!

HAmagowe nowiny / #News

classic-foto-jpg-11199

Paul Bik i jego „Dualizm w malarstwie”

Od 15 Października 2017 do 31 stycznia 2018 możemy obejrzeć wystawę Paula Bika „Dualizm w malarstwie” w galerii Limited Edition! Prezentacja online umożliwi każdemu zapoznać się z twórczością uznanego artysty!

HAmagowe nowiny / #News

designlodz-classic-jpg-11140

Łódź stolicą Designu

Które polskie miasto najbardziej kojarzy się Wam ze sztuką i dobrym designem? Oczywiście to Łodź – a wszystko dzięki Łódź Design Festival.