/hamag/assets/oway-slajder-960-jpg-4597.jpeg

OWAY – kosmetyki inspirowane naturą!

OWAY to marka, która oferuje naturalne kuracje lecznicze dopasowane do każdego rodzaju włosów.

Data publikacji: 06.09.2016

OWAY to pierwsza profesjonalna firma trychologiczna na świecie, która może poszczycić się w pełni naturalnym składem swoich kosmetyków. Powstała z potrzeby życia w harmonii z naturą i dzielenia się z innymi tym, co najwartościowsze. W portfolio marki znajdziemy naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów, ale nie tylko!

Szampony, balsamy i odżywki do codziennej pielęgnacji, do włosów farbowanych, zwiększające objętość włosów, seria do wrażliwej skóry głowy i ta przeciwłupieżowa – produktów jest wiele, ale wszystkie sprowadzają się do jednego: wyeliminowania szkodliwych substancji, które czasami nieświadomie aplikujemy sobie na skórę i włosy. Przy czym należy pamiętać, że aż 60% z nich wchłanianych jest przez nasz organizm…

OWAY to przede wszystkim czyste olejki, żywice, woski, masła, a także emolienty pochodzenia roślinnego, które wzmocnią włosy i uzdrowią je, począwszy od samych cebulek. Okazuje się, że naturalna pielęgnacja zapewnia mocne, gęste i gładkie w dotyku włosy. Roślinne białka, czyli fitoproteiny skutecznie uzupełniają ubytki w strukturze włosów i regenerują je. Wszystkie kosmetyki marki OWAY są wolne od SLS/SLES, parabenów, oleju mineralnego, EDTA, PEG-ów, sztucznych barwników czy alergenów zapachowych. Nie tylko nie szkodzą włosom i skórze, ale są przyjazne dla otoczenia.

Naturalna receptura

Marka OWAY do produkcji kosmetyków stosuje esencjonalne oleje, hydrolaty, składniki aktywne i czyste ekstrakty roślinne. Wszystkie te substancje pochodzą z upraw położonych na wzgórzach słonecznej Bolonii we Włoszech. Na farmie Ortofficyna rośliny uprawiane są według ściśle określonych metod biodynamicznych bez ingerencji w środowisko. Aby wypełnić misję, marka pakuje swoje odżywcze mikstury w ekologiczne opakowania wyłącznie z recyklingu z ekocertyfikatem. Wszystko po to, by zminimalizować negatywny wpływ na środowisko. Farmaceutyczne szklane butelki i słoiczki dobrze przechowują organiczne kompozycje, nie naruszając struktury składów. Tubki natomiast pakowane są w aluminium w 100% pozyskiwanego z recyklingu. Co ważniejsze marka OWAY nie testuje swoich produktów na zwierzętach (informuje o tym hasztag #weloveanimals na etykietach). Z tego względu produktów OWAY nie znajdziemy w Chinach, gdzie importerzy są zobowiązani do wykonywania testów na zwierzętach. W tym roku marka OWAY uzyskała certyfikat PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) największej światowej organizacji na rzecz ochrony praw zwierząt.

W ofercie prócz kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów znajdziecie kremy i serum do twarzy, balsamy i olejki do ciała – wszystkie w pełni naturalne i tworzone z miłością do otaczającej nas przyrody.

 

Więcej informacji na stronie: 
www.oway.pl

Zobacz także

Wdzięk / #Test

classic-jpg-10768

Insight – spójrz w głąb włosa

Insight proponuje innowacyjną pielęgnację włosów. Marka udowadnia, że tylko bez przegadanych elementów i niszczącej chemii, można dać pooddychać swoim kosmykom.

Wdzięk / #Recenzja

classic-jpg-10551

Ajeden – kosmetyczna piekarnia

Naturalne mydła, pachnące sole do kąpieli, naręcza kwiatów i słoje miodów – dobrze jest łączyć smaki kuchni i łąki w jedną znakomitą całość. Poznajcie Ajeden!

Wdzięk / #Wywiad

classic-jpg-10121

Ajeden – mydła, w których płynie kozie mleko

Ajeden to naturalne kosmetyki z duszą. Pielęgnują, odżywiają pachną. Jak powstała marka i co może zaoferować?