/hamag/assets/design-na-szczycie-slajd-jpg-10957.jpeg

Design na szczycie, czyli spotkanie z gwiazdą wzornictwa Dimą Loginoffem

Design to nie tylko piękny wygląd. To także relacje, jakie tworzą się między produktem, a użytkownikiem oraz odwaga w działaniu. O tym posłuchacie na Mysiej 3 na spotkaniu z Dimą Loginoffem!

Data publikacji: 11.09.2017

Axolight to włoska marka oferująca nowoczesne oświetlenie, która do projektowania podchodzi nieco inaczej. Ich hasło „bespoke design” podkreśla indywidualne podejście do produktu, ale także design tworzony razem z klientami. Chcecie wiedzieć więcej? Zapraszamy na spotkanie z Dimą Loginoffem!

Efektem są produkty proste, funkcjonalne, a przy tym intrygujące formą i grą światłem. To wszystko w połączeniu z najnowszymi technologiami używanymi w Axolight pozwala na tworzenie produktów z najwyższej półki, dające niezwykłe efekty we wnętrzach. Szczególnie, że marka nie boi się eksperymentów i kolaboracji z najciekawszymi postaciami świata designu, takimi jak Karim Rashid, Rainer Mutsch, Timo Ripatti, Ryosuke Fukusada czy Dima Loginoff. Z tym ostatnim możecie spotkać się 14 września na Mysiej 3.

Spotkanie z Dimą Loginoffem organizowane przez Axolight to okazja do świętowania 20-lecia marki. Wybitny projektant nie tylko doskonale oddaje ducha marki dzięki zamiłowaniu do śmiałych i wizjonerskich pomysłów, ale też jest ciekawą postacią dla każdego, kogo fascynuje świat designu. Projektant zdobył do tej pory wiele nagród: Red Dot, Best of the Year Elle Decoration czy tytuł Master of Light 2017 Award w Moskwie. Poza tym może pochwalić się wieloletnią współpracą z najciekawszymi markami wnętrzarskimi, takimi jak chociażby Artemide, Vitra czy Studio Italia Design. Dla Axolight stworzył jedne z najbardziej kultowych modeli marki, m.in. licznie nagradzany Mountain View. Jego prace zdobią wiele prywatnych mieszkań oraz biurowców i hoteli, gdzie liczy się styl i elegancja.

Nic dziwnego, że prestiżowy magazyn INTERNI okrzyknął go gwiazdą wzornictwa. Tak liczne nagrody i wyróżnienia gwarantują, że wieczorne spotkanie, które odbędzie się 14 września o 19:00 na Mysiej 3 w Warszawie, będzie źródłem wielu inspiracji oraz zastrzykiem wiedzy o najnowszych trendach. Projektant wygłosi wykład dotyczący swojej pracy, natomiast później będzie też okazja do mniej oficjalnych rozmów z Loginoffem. Podczas spotkania pojawią się także architekci, projektanci oraz osoby związane z designem. Wstęp dla wszystkich zainteresowanych jest wolny.

 

Źródło: Axolight

 

Zobacz także

HAmagowe nowiny / #News

okk-desig-classic-jpg-11057

OKK! Design – relacja z 12. edycji

Czwartego września słynąca z zamiłowania do designu przestrzeń na ul. Mysiej 3 zmieniła się w prawdziwy raj dla fanów wyszukanego wzornictwa.

HAmagowe nowiny / #News

ubereats-classic-jpg-10993

UberEATS w Poznaniu

Już dziś w Poznaniu startuje nowa aplikacja kulinarna – UberEATS!

HAmagowe nowiny / #News

confashion-classic-jpg-10682

Confashion jedzie do Kopenhagi

Kinga Król, założycielka marki modowej Confashion zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję na międzynarodowych targach mody CIFF w Kopenhadze 9-11.0.08.2017. Trzymamy kciuki!