/hamag/assets/viva-garden-otwarcie-jpg-10248.jpeg

Testujemy farby ogrodowe Altax Viva Garden

Altax Viva Garden to farby, które nadają się do malowania tarasów, balkonów oraz rozmaitych akcesoriów ozdobnych do ogrodu!

Data publikacji: 03.07.2017

Farby mają bardzo soczyste kolory. Można wybierać spośród wielu nietuzinkowych odcieni i dopasować je do stylu ogrodu czy tarasu. Są łatwe w użytkowaniu, wystarczy je wymieszać i zacząć malować. Polecam je do ozdoby skrzynek drewnianych, rozmaitych konstrukcji z palet, donic, latarenek.

Farbami VIVA GARDEN można malować kamień, drewno, metal, terakotę, cegłę, beton itp. Tak naprawdę ogranicza nas wyobraźnia. Doniczka, murek, konewka, ławka, czy krzesło – wszystko zależy od indywidualnych projektów i marzeń. To także świetny patent na nadanie drugiego życia przedmiotom starym i zapomnianym. Dodatkowym atutem farb jest szybkie schnięcie i brak drażniącego zapachu, dlatego można je stosować także wewnątrz pomieszczeń.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z testowania:

Zobacz także

Trendy / #News

inkubator-1classic-jpg-11952

Inkubator dla czworonogów

Noworodki to istoty bardzo delikatne. Nie dotyczy to jedynie ludzi – kocie i psie maluchy też potrzebują opieki. Dlatego lubelski uniwersytet zainwestował w inkubator dla zwierząt.

Trendy / #News

talerz-classic-jpg-11766

Doznania znad talerza

Wiecie jak elegancko zjeść spaghetti, owoce morza, czy lasagnę? Czy kiedyś zestresowaliście się na oficjalnym obiedzie lub pogubiliście w etykiecie? Nie jesteście jedyni.

Trendy / #News

whisky-me-classic-jpg-11968

Whisky Me – trunek w wersji mini

Kojarzycie soczki w woreczkach, tak popularne w latach 90.? Dzięki pewnemu start-upowi, powracają, tylko że w wersji wysokoprocentowej jako Whisky Me.