/hamag/assets/samsung-vcc47e1h33-slider-jpg-7623.jpeg

Samsung VCC47E1H33 – odkurzacz z podwójnym systemem filtracji

Twin Chamber System zastosowany w odkurzaczu VCC47E1H33 ma proste zadanie.

Data publikacji: 03.02.2017
Zamknięty w estetycznej, czarno-niebieskiej obudowie odkurzacz VCC47E1H33 firmy Samsung nie musi wstydzić się swojego wnętrza. Tam drzemią wysokiej klasy podzespoły zapewniające niezłe efekty sprzątania zarówno dywanów, jak i podłóg twardych.

Odkurzacz bezworkowy Samsung VCC47E1H33 został wyposażony w podwójny system filtracji Twin Chamber. Zbiornik na kurz o pojemności 2 litrów jest podzielony na dwie komory, dzięki czemu duża moc jest utrzymywana nawet po dłuższym odkurzaniu. Cyklonowy tunel powietrzny oddzielający brud od powietrza zwiększa również komfort opróżniania pojemnika – technologia ta w unikalny sposób łączy podstawowe plusy odkurzaczy workowych i bezworkowych.

Odkurzacz bezworkowy Samsung VCC47E1H33

Dzięki filtracji HEPA odkurzacz sprawdza się także jako oczyszczacz powietrza. Filtr potrafi zatrzymać nie tylko kurz, ale też roztocza i alergeny, co oznacza, że wydmuchiwane powietrze jest niemal krystalicznie czyste. Niepokojące mogą być dość niskie klasy efektywności: energetyczna F i zbierania kurzu E, ale producent zapewnia, że wszelkie braki nadrabiają zastosowane przez niego w tym urządzeniu technologie. Moc 1500 watów także zresztą przedstawia się całkiem pozytywnie (choć powoduje też generowanie dość dużego hałasu, na poziomie 81 decybeli – coś jednak za coś).

Odkurzacz bezworkowy Samsung VCC47E1H33

Do dyspozycji użytkowników odkurzacz Samsung VCC47E1H33 oddaje zestaw akcesoriów: szczotkę główną z przełącznikiem dywan/podłoga twarda, parkietówkę, szczelinówkę i szczotkę do zbierania kurzu. Plusem urządzenia mają być również: niewielka waga (6,8 kg) i długi, automatycznie zwijany przewód zasilający (6 m). Ergonomię poprawia także dobrze wyprofilowana rączka, z poziomu której można regulować moc ssania odkurzacza, bez konieczności schylania się do jego korpusu.

Źródło: Samsung

Zobacz także

Odkurzacze / #Recenzja

classic-jpg-11639

Test odkurzacza Bosch Athlet Zoo’o BCH6ZOOO

Athlet Zoo’o BCH6ZOOO to najnowszy model odkurzacza bezprzewodowego marki Bosch. Właśnie przetestowaliśmy jego możliwości.

Odkurzacze / #News

purei9-classic-jpg-11065

Odkurzanie bez granic z PUREi9

Czasy, kiedy sprzątanie mieszkania wymagało spaceru z odkurzaczem na kablu i intensywnego machania ręką minęły. Teraz wszystko dzieje się automatycznie. Teraz jest PUREi9!

Odkurzacze / #Recenzja

classic-03-jpg-10774

Philips PowerPro Ultimate FC9932 – test

Philips PowerPro Ultimate FC9932 to bezworkowy odkurzacz tradycyjny, którego moc testowałam przez ostatnie tygodnie. Jak się sprawował?