Samsung FG87SUB – kuchenka mikrofalowa opiekająca na chrupko

Czy w temacie kuchenek mikrofalowych zostało już powiedziane wszystko? Samsung FG87SUB udowadnia, że niekoniecznie.

Data publikacji: 12.05.2016
Samsung FG87SUB to kuchenka mikrofalowa, która na pozór niczym nie różni się od innych. Tylko na pozór jednak, ponieważ producent przemycił tu rozwiązanie, którego nie znajdziemy w każdym tego typu urządzeniu – opiekanie na chrupko.

Za opiekanie na chrupko odpowiada talerz Crusty i odpowiedni program. Po jego aktywacji potrawa ogrzewana jest z każdej strony (z góry, z boków oraz od spodu). Dzięki takiemu rozwiązaniu pieczywo, frytki czy inne przekąski mogą być opieczone równomiernie i mieć pyszną, dobrze przypieczoną skórkę.

Kuchenka mikrofalowa Samsung FG87SUB charakteryzuje się również obecnością nowego systemu TDS. Zasada jego działania jest genialna w swojej prostocie – zamiast jednej fali generowane są trzy. Efekt: równomiernie podgrzane potrawy, niezależnie od tego, czy są to całe obiady, pizza czy też mleko. 

Kuchenka mikrofalowa Samsung FG87SUB

Oprócz wspomnianej już funkcji Crusty kuchenka Samsung FG87SUB oferuje jeszcze kilka innych trybów pracy przystosowanych do przygotowywania różnego rodzaju potraw. Nie zabrakło także funkcji szybkiego, ale równomiernego rozmrażania (Rapid Defrost). Całości zaś dopełnia system Auto Menu sugerujący różne przepisy i dający Ci przepisy na nie.

Samsung FG87SUB to kuchenka mikrofalowa o pojemności 23 litrów i maksymalnej mocy 800 watów. Tę ostatnią można regulować w 6-stopniowym zakresie. Wnętrze urządzenia zostało pokryte emalią ceramiczną, która wyróżnia się bardzo dużą odpornością na działania czynników zewnętrznych. Rozwiązanie to ułatwia także czyszczenie – wszystko, czego potrzebujesz, to wilgotna ściereczka.

Obsługa urządzenia jest dziecinnie prosta. Wszystkie funkcje i opcje są czytelne, a przyciski sterujące – umiejscowione na bocznym panelu. Producent zadbał też o bezpieczeństwo najmłodszych, wdrażając skuteczną blokadę rodzicielską.

Źródło: SamsungSprawdź ceny - Beurer KS 19 Breakfast

Zobacz także

Kuchenki mikrofalowe / #Recenzja

classic-jpg-10963

Samsung MG23K3575AK – test mikrofalówki

Testujemy kuchenkę mikrofalową z grillem i emalią ceramiczną Samsung MG23K3575AK. Okazuje się, że to coś więcej niż sprzęt do podgrzewania obiadu…

Kuchenki mikrofalowe / #News

samsung-mg23j5133am-classic-jpg-9124

Samsung MG23J5133AM – stylowa i funkcjonalna kuchenka mikrofalowa

Kuchenka mikrofalowa nie kojarzy się ze szczególnie atrakcyjną stylistyką. Samsung MG23J5133AM przełamuje ten stereotyp.

Kuchenki mikrofalowe / #News

whirlpool-amw-848-ixl-classic-jpg-6813

Kuchenka mikrofalowa Whirlpool z technologią 6-ty Zmysł

Whirlpool AMW 848 IXL może być nie tylko uzupełnieniem piekarnika, ale nawet jego alternatywą.