Przyjemne gotowanie z płytami grzewczymi Whirlpool

Firma Whirlpool wprowadziła do swojej oferty dwa nowe urządzenia, które zdecydowanie można nazwać nowoczesnymi płytami grzewczymi.

Data publikacji: 17.05.2016
W ofercie firmy Whirlpool pojawiły się dwie nowe płyty grzewcze – indukcyjna ACM 868/BA/IXL oraz gazowa AKT 799 IXL. Obie łączy estetyczne, nowoczesne wzornictwo, wysoka efektywność oraz jakże ważna w nowoczesnej kuchni prostota użytkowania i czyszczenia.

Whirlpool AMC 868/BA/IXL to płyta indukcyjna, która – jak zapewnia producent – dzięki technologii Szósty Zmysł zużywa o 20 proc. mniej energii niż konkurencyjne rozwiązania. Już podczas instalowania płyty możesz ustawić, jaką maksymalną moc osiągać ma pole grzejne. Płyta ta ma dwa niezależne pola tego typu – mogą one działać zarówno wspólnie, jak i osobno oraz być indywidualnie sterowane. Whirlpool AMC 868/BA/IXL jest nie tylko wydajna, ale też trwała – dzięki powłoce iXelium odporność na zadrapania została zwiększona o 30 proc. w porównaniu do urządzeń pozbawionych takiego pokrycia. Rozwiązanie to ułatwia także czyszczenie – jedyne, czego potrzebujesz, to wilgotna ściereczka. Jest też timer, booster i szereg programów automatycznych.

płyta indukcyjna Whirlpool AMC 868/BA/IXL

Sprawdź ceny - Beurer KS 19 BreakfastDla zwolenniczek tradycyjnych rozwiązań przygotowana została płyta gazowa Whirlpool AKT 799 IXL. Jest ona wyposażona w iskrową zapalarkę, która jest zintegrowana z pokrętłem. Do Twojej dyspozycji oddanych zostało 5 płaskich palników – to rozwiązanie ułatwia czyszczenie, poprawia wygląd urządzenia, a dodatkowo zwiększa efektywność działania. Z kolei dzięki opartemu na emisji pionowego płomienia innowacyjnemu systemowi grzania płyta zapewnia szybsze nagrzewanie patelni i garnków. Warto dodać, że także w przypadku Whirlpool AKT 799 IXL zastosowana została innowacyjna nanopowłoka iXelium, która nie dopuszcza do przywierania resztek żywności i trwałego osadzania się zanieczyszczeń. 

płyta gazowa Whirlpool AKT 799 IXL

Obie płyty są już dostępne w sklepach internetowych i stacjonarnych na terenie całego kraju.

Źródło: Whirlpool

Zobacz także

Płyty grzewcze / #News

samsung-nz64k7757bk-classic-jpg-9111

Samsung NZ64K7757BK – płyta indukcyjna, która zna Twoje potrzeby

Strefa Flex Zone Plus, 15 poziomów mocy, funkcja Keep Warm i Timer to podstawowe cechy tej płyty.

Płyty grzewcze / #News

samsung-flex-zone-classic-jpg-8377

Jedna płyta, kilka dań

Samsung Wide Flex Zone to technologia, która odmieni sposób, w jaki przygotowujemy duże dania.

Płyty grzewcze / #News

gorenje-itg623usc-classic-jpg-8237

Kombinowana płyta Gorenje ITG623USC – indukcyjna i gazowa w jednym

Najlepszy kompromis to taki, w którym zostajesz z jednym i drugim. I takim właśnie jest Gorenje IG623USC.