Nocleg dla Jedi

Po przejęciu Gwiezdnych Wojen przez Disneya, fani marki są rozpieszczani częstymi powrotami do świata rycerzy Jedi oraz mrocznych lordów Sithów.

Data publikacji: 07.08.2017

Miłośników Gwiezdnych Wojen nie brakuje. To kultowe uniwersum ma wielu zagorzałych fanów, którzy z radością przyjmują kolejne filmy, seriale, gry, książki oraz wszelkie gadżety związane z ukochanymi bohaterami. Na nudę z pewnością nie mogą narzekać – plany Disneya co do kolejnych filmów mogą jedynie cieszyć, a oferta skierowana do fanów rośnie. Nie dziwi więc, że Disney zdecydował się stworzyć park tematyczny, który ma być otwarty już w 2019 roku. Niedługo po tej elektryzującej wieści koncern poinformował o kolejnym projekcie: hotelu dla wielbicieli Gwiezdnych Wojen, gdzie każdy może wcielić się w rycerza Jedi lub Sitha.

Hotel w klimacie Gwiezdnych Wojen ma być nie tylko zwykłym miejscem na relaks i nocleg, wzbogaconym o kosmiczne dekoracje. Koncern zapowiada, że będzie on stworzony zgodnie z koncepcją „360 vacation” – skorzystanie z jego uroków pozwoli naprawdę wejść w międzygalaktyczny klimat i przeżyć przygody rodem z filmów i opowieści. Ma to być zupełnie nowy sposób myślenia o hotelu, angażujący storytelling na żywo. Goście będą prowadzeni zgodnie z określoną fabułą, a całość ma przypominać przeżycia rodem z gier video, przeniesione do rzeczywistości.

– Od chwili, gdy znajdziecie się w hotelu, staniecie się częścią opowieści i obywatelami galaktyki, otrzymacie nawet odpowiedni stój. Goście będą mogli odkrywać sekrety statku kosmicznego, pełnego różnych postaci i ich historii. Wszystko po to, aby każda minuta spędzona w hotelu, tworzyła unikalną podróż dla każdego odwiedzającego – opowiada Bob Chapek z zespołu odpowiedzialnego za projekt. Brzmi ciekawie, szczególnie w kontekście nowo powstającego parku rozrywki, o którym niedawno poinformował Disney. Park ma mieścić się na imponujących 14 akrach w Hollywood Studios w Orlando – to do tej pory największe rozszerzenie słynnego centrum rozrywki, a Disney nie kryje ekscytacji projektami związanymi z serią Gwiezdnych Wojen. Na razie nie podaje jednak żadnych szczegółów dotyczących parku oraz hotelu, czekając z tym bliżej otwarcia placówek. Liczymy jednak na wiele pozytywnych niespodzianek i prawdziwą kosmiczną przygodę.

 

Źródło: Disney / Dezeen

Zobacz także

Trendy / #News

inkubator-1classic-jpg-11952

Inkubator dla czworonogów

Noworodki to istoty bardzo delikatne. Nie dotyczy to jedynie ludzi – kocie i psie maluchy też potrzebują opieki. Dlatego lubelski uniwersytet zainwestował w inkubator dla zwierząt.

Trendy / #News

talerz-classic-jpg-11766

Doznania znad talerza

Wiecie jak elegancko zjeść spaghetti, owoce morza, czy lasagnę? Czy kiedyś zestresowaliście się na oficjalnym obiedzie lub pogubiliście w etykiecie? Nie jesteście jedyni.

Trendy / #News

whisky-me-classic-jpg-11968

Whisky Me – trunek w wersji mini

Kojarzycie soczki w woreczkach, tak popularne w latach 90.? Dzięki pewnemu start-upowi, powracają, tylko że w wersji wysokoprocentowej jako Whisky Me.