Nocleg dla Jedi

Po przejęciu Gwiezdnych Wojen przez Disneya, fani marki są rozpieszczani częstymi powrotami do świata rycerzy Jedi oraz mrocznych lordów Sithów.

Data publikacji: 07.08.2017

Miłośników Gwiezdnych Wojen nie brakuje. To kultowe uniwersum ma wielu zagorzałych fanów, którzy z radością przyjmują kolejne filmy, seriale, gry, książki oraz wszelkie gadżety związane z ukochanymi bohaterami. Na nudę z pewnością nie mogą narzekać – plany Disneya co do kolejnych filmów mogą jedynie cieszyć, a oferta skierowana do fanów rośnie. Nie dziwi więc, że Disney zdecydował się stworzyć park tematyczny, który ma być otwarty już w 2019 roku. Niedługo po tej elektryzującej wieści koncern poinformował o kolejnym projekcie: hotelu dla wielbicieli Gwiezdnych Wojen, gdzie każdy może wcielić się w rycerza Jedi lub Sitha.

Hotel w klimacie Gwiezdnych Wojen ma być nie tylko zwykłym miejscem na relaks i nocleg, wzbogaconym o kosmiczne dekoracje. Koncern zapowiada, że będzie on stworzony zgodnie z koncepcją „360 vacation” – skorzystanie z jego uroków pozwoli naprawdę wejść w międzygalaktyczny klimat i przeżyć przygody rodem z filmów i opowieści. Ma to być zupełnie nowy sposób myślenia o hotelu, angażujący storytelling na żywo. Goście będą prowadzeni zgodnie z określoną fabułą, a całość ma przypominać przeżycia rodem z gier video, przeniesione do rzeczywistości.

– Od chwili, gdy znajdziecie się w hotelu, staniecie się częścią opowieści i obywatelami galaktyki, otrzymacie nawet odpowiedni stój. Goście będą mogli odkrywać sekrety statku kosmicznego, pełnego różnych postaci i ich historii. Wszystko po to, aby każda minuta spędzona w hotelu, tworzyła unikalną podróż dla każdego odwiedzającego – opowiada Bob Chapek z zespołu odpowiedzialnego za projekt. Brzmi ciekawie, szczególnie w kontekście nowo powstającego parku rozrywki, o którym niedawno poinformował Disney. Park ma mieścić się na imponujących 14 akrach w Hollywood Studios w Orlando – to do tej pory największe rozszerzenie słynnego centrum rozrywki, a Disney nie kryje ekscytacji projektami związanymi z serią Gwiezdnych Wojen. Na razie nie podaje jednak żadnych szczegółów dotyczących parku oraz hotelu, czekając z tym bliżej otwarcia placówek. Liczymy jednak na wiele pozytywnych niespodzianek i prawdziwą kosmiczną przygodę.

 

Źródło: Disney / Dezeen

Zobacz także

Trendy / #News

muzyka-classic-jpg-11280

Muzykę masz w genach

Jak można zapisywać muzykę? Z pewnością od razu pomyślicie o formatach takich jak mp3 czy WAV. Jest jednak zupełnie inny sposób, który was zaskoczy.

Trendy / #News

hudway-glass-classic-jpg-11268

HUDWAY Glass – przezroczysty GPS

Czasy, kiedy musieliśmy podróżować wyposażeni w mapy i atlasy dawno już minęły. GPS-y są wygodne i mają ogromne możliwości. Jest tylko jeden problem, który może rozwiązać HUDWAY Glass.

Trendy / #News

qoobo-classic-jpg-11350

Qoobo – mrucząca poduszka

Ich mruczenie uspokaja i pozwala cieszyć się doskonałym zdrowiem. Adopcja kota ma wiele zalet, co jednak, jeśli jesteś alergikiem lub nie masz miejsca dla zwierzaka? Może zdecydujesz się na Qoobo?