Chłodziarka Amica FC3616.3DFX z technologią No Frost

Producent zadbał tu o kilka nowoczesnych rozwiązań.

Data publikacji: 02.06.2017
Urządzając kuchnię, nie można pominąć sprzętów z kategorii dużego AGD. Wydaje się, że większość osób decyduje się na chłodziarko-zamrażarki, niektórzy wolą jednak postawić na chłodziarkę. Model Amica FC3616.3DFX zdaje się mieć wszystko, czego od tego typu urządzenia należy oczekiwać.

Producent zadbał tu o kilka nowoczesnych rozwiązań, w tym technologię No Frost. Gwarantuje ona ciągły obieg chłodnego powietrza w całym wnętrzu lodówki, co w połączeniu ze stałą kontrolą poziomu wilgotności pozwala zminimalizować ryzyko rozwoju bakterii i zachować świeżość produktów na dłużej. Przede wszystkim jednak, obieg chłodnego powietrza sprawia, że wewnątrz chłodziarki nie gromadzi się szron i lód, a my możemy zapomnieć o problematycznym rozmrażaniu.

Przydatne będą także funkcje Super chłodzenie oraz Wakacje. Pierwsza pozwala zaprogramować lodówkę na przyjęcie większej liczby artykułów. Wracając z zakupami, mamy pewność, że będzie ona należycie schłodzona, z pewnością jest to opcja idealna na lato. Podobnie zresztą jak druga z funkcji – Wakacje, która zapobiega wahaniom temperatury wewnątrz chłodziarki i utrzymuje ją na bezpiecznym poziomie ok. 12°C.

Amica FC3616.3DFX

Pojemność netto wynosi tutaj 360 litrów. Wnętrze zaprojektowano w ergonomiczny sposób dbając o odpowiednią liczbę półek (wykonanych z hartowanego szkła Safety Glass) i balkoników. Dodatkowo liczyć można na pojemnik Vit Control do przechowywania warzyw i owoców oraz pojemnik Fresh Zone, w którym panuje niższa temperatura idealna dla mięs czy ryb.

O bezpieczeństwo sprzętu i przechowywanych w nim produktów dba alarm niedomkniętych drzwi oraz alarm podwyższonej temperatury. Poziom hałasu lodówki nie przekracza 40 dB, na jej korzyść przemawia także klasa energetyczna A+.

Źródło: Amica

Zobacz także

Lodówki / #Galeria

classic-jpg-10704

Jaką lodówkę z kostkarką kupić? TOP 5

Radzimy, jaką lodówkę z kostkarką kupić. Sprawdzamy, które lodówki z kostkarkami do lodu cieszą się obecnie największą popularnością.

Lodówki / #Artykuł

classic-jpg-10480

Lodówki z kostkarkami

Nowoczesne chłodziarki z kostkarką to hit sezonu. Sprawdzą się w bardzo upalne dni. Pokazujemy, jakie modele ostatnio pojawiły się na rynku!

Lodówki / #News

gaggenau-ry-492-301-classic-jpg-10383

Elegancka lodówka do zabudowy Gaggenau RY 492 301

Firma Gaggenau wprowadziła do swojej oferty lodówkę, która zasługuje na to, by nazywać ją nowoczesną.