Bosch MFQ36400 – wygodny i wydajny mikser

Poszukujesz miksera, który spełni Twoje wymagania? Sprawdź, co do zaoferowania ma Bosch MFQ36400.

Data publikacji: 24.06.2016
Mikser to jedno z tych urządzeń, których w funkcjonalnej kuchni zabraknąć po prostu nie może. Warto dobrze się zastanowić przed zakupem odpowiedniego modelu, by później nie żałować – tym bardziej że będziesz korzystać z niego nie raz. Pewni o jakość możemy być w przypadku firmy Bosch i jej miksera MFQ36400. Skąd takie stwierdzenie?

Bosch MFQ36400 to prosty i wygodny w użytkowaniu mikser ręczny. Urządzenie zostało wyposażone w silnik o dużej mocy 450 watów, który gwarantuje doskonałe efekty. Silnik cechuje się nie tylko dużą wydajnością, ale również stosunkowo cichą pracą, co rzadko bywa domeną tego typu urządzeń. W zależności od aktualnych potrzeb użytkownik może wybrać jedną z 5 prędkości lub skorzystać z dodatkowej funkcji pracy pulsacyjnej Turbo. 

W zestawie znajdują się dwie końcówki do ubijania i mieszania oraz dwa haki do wyrabiania ciasta. Ich montaż i demontaż jest bardzo prosty (do tego drugiego służy specjalny, oddzielny przycisk). Istnieje również możliwość podłączenia stopy blendującej, ale ta już nie stanowi elementu wyposażenia i w razie takiej chęci trzeba ją dokupić osobno. 

Mikser Bosch MFQ36400

Mikser Bosch MFQ36400 doskonale nada się zatem zarówno do robienia różnego rodzaju tortów, przekąsek i deserów, jak również do przygotowywania słodkich (i nie tylko) ciast. Po wszystkim zaś – co warte podkreślenia – wszystkie części (poza samym blokiem z silnikiem) można bez żadnego problemu myć w zmywarce. Zarówno komfort użytkowania, jak i bezpieczeństwo poprawia również praktyczny system zwijana przewodu. 

Użytkowanie miksera Bosch MFQ36400 jest niezwykle wygodne. Poza wspomnianymi już rozwiązaniami warto jeszcze zwrócić uwagę na inne. Przede wszystkim, co widać już na pierwszy rzut oka, producent zdecydował się tutaj na duże i intuicyjnie rozmieszczone przyciski. Nie bez znaczenia jest również ergonomiczny kształt urządzenia oraz miękki i przyjemny w dotyku uchwyt.

Źródło: BoschSprawdź ceny

Zobacz także

Miksery i blendery / #Galeria

classic-jpg-10408

Top 5: Blendery kielichowe

Blender kielichowy to niezbędnik w każdej kuchni. Rozdrabnia, miesza, kruszy, a nawet wyrabia ciasto czy przygotowuje kremowe zupy. Wszystko zależy od modelu. Oto nasz subiektywny wybór pięciu najlepszych urządzeń, który ułatwi zakupowe szaleństwa.

Miksery i blendery / #Test

classic-jpg-10255

Test blendera kielichowego Philips HR2106/00

Philips HR2106/00 to niedrogi, ale skuteczny sprzęt do przygotowywania koktajli i zielonych smoothies!

Miksery i blendery / #News

morphy-richards-48954-classic-jpg-10275

Morphy Richards 48954 – funkcjonalny mikser idealny do domowych wypieków

Morphy Richards 48954 to mikser ręczny, który może pochwalić się dobrym silnikiem oraz ergonomiczną obudową.