BOSCH MAS62W1N – krajalnica, jakiej potrzebujesz

BOSCH MAS62W1N nie tylko ładnie wygląda, ale i świetnie pracuje. Do tego jej stosowanie jest bardzo bezpieczne.

Data publikacji: 24.05.2016
Krajalnice nie są może najczęstszymi obiektami w naszych kuchniach. Panuje jednak obiegowa opinia, że kto raz z tego typu urządzenia skorzysta, trudno będzie mu z niego zrezygnować. Warunek jest jednak taki, że  krajalnica prezentować będzie odpowiednio wysoką jakość. W przypadku BOSCH MAS62W1N nie trzeba się o to martwić.

BOSCH MAS62W1N to krajalnica dysponująca mocą 110W. Jak na tego typu urządzenie jest to absolutnie wystarczające, a dodatkowym atutem jest tu fakt, że silnik działa bardzo cicho. Oczywiście nie zdałby się on na wiele bez odpowiedniego noża. Producent wykorzystał do jego przygotowania stal szlachetną o falistym kształcie, dzięki czemu osiągnąć możemy doskonałe efekty pracy. Tym bardziej, że przewidziana została regulacja grubości cięcia - do 15 mm.

Krajalnica BOSCH MAS62W1N

Niektóre osoby podchodzące do zakupu krajalnicy z dystansem obawiają się przede wszystkim o bezpieczeństwo. Tutaj producentowi udało się o ten aspekt zadbać. Zastosował podstawę z gumowymi elementami, co gwarantuje całej konstrukcji stabilność podczas pracy. Równie ważnym, a być może jeszcze ważniejszym, elementem jest funkcja ochrona kciuka. Doceni ją każdy kto chociaż raz zmagał się z koniecznością krojenia małych kawałków pieczywa czy wędlin, których przytrzymywanie sprawia ogromne kłopoty.

To jeszcze nie wszystko, w obudowie znalazło się również miejsce dla przycisku, który zabezpiecza urządzenie przed przypadkowym włączeniem, które mogłoby doprowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji. Elementem zwiększającym komfort korzystania z urządzenia jest także schowek na przewód.

Krajalnica BOSCH MAS62W1N

BOSCH MAS62W1N prezentuje się bardzo atrakcyjnie nie tylko pod względem funkcjonalności i komfortu pracy, ale także samej stylistyki. Kształty obudowy oraz biały kolor sprawiają, że krajalnica nie będzie psuła wystroju kuchni. Wymiary całości wynoszą jednak tylko 233 x 230 x 330 mm, a waga około 2 kg, więc nie powinno być najmniejszych problemów w przypadku chęci przenoszenia urządzenia.

Źródło: BOSCHSprawdź ceny

Zobacz także

Małe AGD do kuchni / #Galeria

top5-para-classic-jpg-3165

Jaki parowar kupić? TOP 5

Gotowanie na parze to idealny sposób na dobre zdrowie i szczupłą sylwetkę!

Małe AGD do kuchni / #News

floral-2classic-jpg-11509

Legacy Floral, czyli nowa kolekcja Russell Hobbs

Najnowsza kolekcja Legacy Floral marki Russell Hobbs jest pełna szaleństwa i kwiatowej świeżości!

Małe AGD do kuchni / #Recenzja

classic-jpg-11383

Gofrownica MPM MGO-25 – wspomnienie lata

Prosta w obsłudze i ładna. Gofrownica MPM MGO-25 to sposób na domową gofrarnię!