/hamag/assets/viva-garden-otwarcie-jpg-10248.jpeg

Testujemy farby ogrodowe Altax Viva Garden

Altax Viva Garden to farby, które nadają się do malowania tarasów, balkonów oraz rozmaitych akcesoriów ozdobnych do ogrodu!

Data publikacji: 03.07.2017

Farby mają bardzo soczyste kolory. Można wybierać spośród wielu nietuzinkowych odcieni i dopasować je do stylu ogrodu czy tarasu. Są łatwe w użytkowaniu, wystarczy je wymieszać i zacząć malować. Polecam je do ozdoby skrzynek drewnianych, rozmaitych konstrukcji z palet, donic, latarenek.

Farbami VIVA GARDEN można malować kamień, drewno, metal, terakotę, cegłę, beton itp. Tak naprawdę ogranicza nas wyobraźnia. Doniczka, murek, konewka, ławka, czy krzesło – wszystko zależy od indywidualnych projektów i marzeń. To także świetny patent na nadanie drugiego życia przedmiotom starym i zapomnianym. Dodatkowym atutem farb jest szybkie schnięcie i brak drażniącego zapachu, dlatego można je stosować także wewnątrz pomieszczeń.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z testowania:

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.