/hamag/assets/otwarcie-jpg-7644.jpeg

Suszarka Bosch PHD5767 – jaka jest?

Niedroga, funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu. Suszarka do włosów BrilliantCare Quattro-Ion to dobry produkt za niską cenę.

Data publikacji: 13.02.2017
Sprzęty z segmentu małego AGD do pielęgnacji znajdują swoje miejsce niemal w każdym domu. Jeśli chodzi o suszarki, na rynku dostępne są rozmaite modele. Jest w czym wybierać. Dziś prezentuję model marki Bosch, a dokładnie BrilliantCare Quattro-Ion.

Ten model to nie żaden niesamowity technologiczny majstersztyk, ani bardzo zaawansowana technologia. Nie za tę cenę. Suszarkę można kupić już za 90 złotych. To niewiele za tak dobre parametry, czyli moc 2000 W, jonizację, dwa stopnie siły nadmuchu, trzy ustawienia temperatury, funkcję chłodnego powietrza do utrwalania fryzury i dodatki: koncentrator powietrza oraz dyfuzor zwiększający objętość włosów. Dzięki takiemu zestawowi cech szybko i efektywnie wysuszymy mokre pukle.

Suszarka Bosch PHD5767 - testBosch BrilliantCare Quattro-Ion PHD5767

Suszarka jest cicha, bardzo poręczna choć nie należy do najmniejszych. Na szczęście nie jest ciężka i ma długi przewód ułatwiający manewrowanie podczas stylizacji. Dzięki wygodnemu uchwytowi nie wyślizguje się z rąk. To cechy potęgujące ergonomię tego modelu. Nie gorzej jest z działaniem na włosy. Technologia Quattro Ion, czyli poczwórna jonizacja daje w efekcie gładkie i lśniące włosy (czerwony wskaźnik świetlny oznajmi włączenie tej funkcji). To dlatego suszarka nie przesusza włosów i pozwala na sprawne ułożenie fryzury. Kosmyki są gładkie i nie puszą, to cenne zwłaszcza zimą, kiedy włosy częściej się elektryzują. Do tego wszystkiego łatwiej się rozczesują. Do regulacji temperatury i nadmuchu powietrza służą dwa osobne przyciski. Niestety nie są to suwaki, które ze względu na trochę niewygodne umiejscowienie łatwo nieświadomie uruchomić. To niuans, ale trzeba przywyknąć.

Suszarka Bosch PHD5767 - wygląd

W suszeniu włosów chodzi przede wszystkim o szybkie i bezpieczne działanie. Bosch zgrabnie poradził sobie z tym wymogiem. Ta suszarka to jednak coś więcej niż urządzenie do suszenia. Pomoże także w zabiegach stylizacyjnych. Stąd obecność dyfuzora (jak go raczej nie używam, ale wiem, że sporo dziewczyn tak) i przycisk zimnego nawiewu, który dodatkowo utrwala fryzurę.

Plusy:

  • lekka, nie męczy ręki
  • długi kabel
  • w zestawie dyfuzor i koncentrator 
  • trzy prędkości
  • dwa poziomy temperatury
  • uderzenie ziemnego powietrza
  • jonizacja

Minusy:

  • dość długo suszy włosy
  • nie jest cicha
  • mało wygodna lokalizacja przycisku jonizacji i zimnego nawiewu

Zobacz także

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-12009

Lokówka Philips StyleCare Prestige BHB876 – test

Philips StyleCare Prestige BHB876 to lokówka dla kobiet, które nie są mistrzyniami w kręceniu loków, a lubią je mieć na głowie.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-11687

AGD w domowej "kosmetyczce" – moje hity

Suszarka, szczotka prostująca, lokówka, depilator, szczoteczka do twarzy – jest ich sporo na rynku. Jakie modele znalazły się w mojej szafie?

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

beurer-fc-100-classic-jpg-9990

Beurer FC 100 – profesjonalna pielęgnacja cery w domu.

FC 100 firmy Beurer to urządzenie do mikrodermabrazji, czyli rewitalizującego złuszczania naskórka.