/hamag/assets/otwarcie-jpg-6240.jpeg

Braun Silk-expert IPL BD 5009 – pierwsze wrażenia!

Braun Silk-expert IPL BD 5009 – jakie cechy posiada model od topowego producenta depilatorów?

Data publikacji: 22.11.2016
Depilacja światłem to bardzo gorący temat. Wszystkie zastanawiamy się, czy na pewno działa? Aby przekonać się o tym na własnej skórze, postanowiłam przetestować najnowszy model depilatora Braun Silk-expert IPL BD 5009. Czym wyróżnia się testowany przeze mnie produkt?

Oprócz tego, że znakomicie leży w dłoni i świetnie się prezentuje, został wyposażony w innowacyjną technologię SensoAdapt™, dzięki której nie musimy samodzielnie dopasowywać intensywności światła do naszej skóry. Urządzenie robi to za nas (do 80 razy na sekundę)! To fantastyczne rozwiązanie, które sprawia, że depilacja jest bezpieczna, szybka i jeszcze bardziej skuteczna. Sprzęt jest w stanie wykonać do 300 000 błysków, co zapewni 15 lat kompletnych zabiegów. Braun Silk-expert IPL BD 5009 nadaje się do każdego rodzaju skóry, nawet tej wrażliwej (posiada 3-stopniową regulację mocy). Przede mną kilka tygodni przyjemnego testowania. O efektach dowiecie się z recenzji, a tymczasem zapraszam do obejrzenia filmiku!

Sprawdź ceny

Zobacz także

Depilatory / #Artykuł

jaki-depilator-swietlny-mid-jpg-12092

Jaki depilator świetlny IPL? TOP-5 polecane modele

Depilacja światłem powinna być komfortowa i bezpieczna. Na co zwracać uwagę przy zakupie i który depilator świetlny wybrać?

Depilatory / #News

babyliss-g960e-classic-jpg-10289

Precyzyjny i wydajny depilator IPL G960E BaByliss Homelight

Nawet o 90 procent włosów mniej już po ośmiu sesjach – oto co do zaoferowania ma IPL G960E BaByliss Homelight.

Depilatory / #Recenzja

braun-silk---pil-9-1-jpg-9899

Test depilatora Braun Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V Wet&Dry

Jedno urządzenie – wiele rozwiązań. W nowym zestawie od Brauna depilator sprawnie zamienia się w profesjonalny masażer i przyrząd do peelingu. Poznajcie Braun Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V Wet&Dry.