/hamag/assets/philips-hd-4417-20-slider-jpg-2244.jpeg

Zrób grilla w domu z Philips HD4417/20

Grillowane mięso, ryby i warzywa przez cały rok – w komfortowych warunkach i niezależnie od pogody.

Data publikacji: 30.04.2016
Do otwarcia sezonu grillowego pozostało jeszcze trochę czasu.  A gdyby pyszne grillowane potrawy można było jeść przez cały rok, bez względu na to, jaka pogoda panuje za oknem? Jeśli jesteście na „tak”, to pewnie zainteresuje was urządzenie Philips HD4417/20 – to grill stołowy, który to umożliwia.

Philips HD4417/20 to elektryczny grill stołowy – urządzenie, które służy do przygotowywania soczystych w środku, a chrupiących z zewnątrz potraw, tyle tylko, że w warunkach domowych. Ten konkretny model ma wiele cech, dzięki którym naprawdę zasługuje na uwagę. To duża moc (2000 W), idąca za nią wysoka wydajność oraz szereg rozwiązań poprawiających ergonomię.

Stołowy grill Philips HD4417/20

Przede wszystkim grill Philips HD4417/20 jest bardzo niewielki (jego wymiary to 445,93 x 73 x 312 mm), dzięki czemu zmieści się nawet na mniejszych kuchennych stołach. Przede wszystkim jednak szybko osiąga żądaną temperaturę i potrafi utrzymywać ją przez długi czas dzięki wbudowanemu, regulowanemu termostatowi. Gruba, aż 6-milimetrowa płyta pozostaje bardzo gorąca, co pozwala uzyskać chrupiącą skórkę z zachowaniem jednocześnie całego smaku i aromatu wewnątrz potrawy – niezależnie od tego, czy jest to kawałek mięsa, kiełbaska, ryba czy też warzywa.

Stołowy grill Philips HD4417/20 eliminuje też wszystkie niedogodności związane z jego klasycznym, większym bratem. Przede wszystkim jest niewielki i smukły, co umożliwia komfortowe przechowywanie, także w pozycji pionowej. Ponadto, bardzo łatwo jest zadbać o jego czystość. Płyta grilla została tak zaprojektowana, by piekące się na niej jedzenie nie przywierało. Cały nadmiar tłuszczu z kolei spływa do znajdującej się pod rusztem tacki. Ta ostatnia jest łatwo wyjmowalna i podobnie, jak pozostałe części urządzenia może być czyszczona w zmywarce.

Źródło: PhilipsSprawdź ceny - Beurer KS 19 Breakfast

Zobacz także

Opiekacze, tostery i grille / #News

de-longhi-ec-685-m.jpg

Zdrowe grillowanie z marką George Foreman

Do polskich sklepów trafiły nowe grille elektryczne marki George Foreman. Co konkretnie potrafią?

Opiekacze, tostery i grille / #Galeria

majowka-classic-jpg-9090

Majówka – top 5 sprzętów do grillowania

Na majówkę bierzemy dobry humor, pyszne jedzenie i doborowe towarzystwo. Co do smakołyków to nieodmiennie królują potrawy z grilla. Jaki sprzęt warto mieć ze sobą?

Opiekacze, tostery i grille / #News

russell-hobbs-22940-56-classic-jpg-8902

Zawsze jest dobry moment na grilla z Russell Hobbs 22940-56

Russell Hobbs Curved Grill & Griddle Maxicook 22940-56 – nazwa skomplikowana, ale możliwości ogromne.