/hamag/assets/zelmer-zsb1200x-slider-jpg-9676.jpeg

Zelmer ZSB1200X – blender kielichowy na miarę XXI wieku

Ogromna moc idzie tutaj w parze z nowoczesnymi rozwiązaniami i eleganckim wyglądem.

Data publikacji: 29.05.2017
600 watów to ogromna moc jak na blender kielichowy, a taką właśnie może pochwalić się najnowszy model firmy Zelmer o nazwie ZSB1200X lub 32Z012 (w zależności od przyjętego przez sklep nazewnictwa). Jest to urządzenie, które ceniony polski producent określa dwoma słowami: „szybkie” i „piękne”.

O szybkości już wspomnieliśmy (i jeszcze do niej wrócimy), a pod względem stylistyki – rzeczywiście – również nie można zbyt wiele temu blenderowi zarzucić. Front urządzenia jest bardzo elegancki, dzięki czemu bez najmniejszego problemu powinno ono dobrze komponować się z wystrojem nowoczesnego mieszkania i świetnie prezentować się na kuchennym blacie. Dodatkowo mamy podświetlany panel sterowania, jasno dający do zrozumienia, że mamy do czynienia ze sprzętem na miarę XXI wieku. Wygląd jest jednak w przypadku małych AGD kwestią drugorzędną, najważniejsze jest to, co ten sprzęt potrafi. 

Blender kielichowy Zelmer ZSB1200X (32Z012)

Blender kielichowy Zelmer ZSB1200X (32Z012) jest w stanie poradzić sobie z każdym składnikiem – od ziół, przez miękkie owoce i cebulę oraz twarde warzywa i orzechy, aż po kostki lodu, które są kruszone w mgnieniu oka. Jest tak, ponieważ urządzenie zostało wyposażone w poczwórne ostrze ze stali szlachetnej oraz silnik o zdumiewającej mocy 600 watów. Aby zawsze można było osiągnąć doskonałą konsystencję, do wyboru są dwie prędkości.

Blender kielichowy Zelmer ZSB1200X (32Z012)

Dużym plusem nowego blendera firmy Zelmer jest jego dzbanek z hartowanego szkła – niezwykle wytrzymały i mogący służyć użytkownikom przez długie lata. Oprócz trwałości kielich może też pochwalić się bardzo dużą pojemnością, wynoszącą aż 1,5 litra. Oznacza to – ni mniej, ni więcej – że jesteśmy w stanie przygotować porcję koktajlu dla każdego członka rodziny, albo też zupę krem na obiad. Wszystko to w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

Źródło: Zelmer

Zobacz także

Miksery i blendery / #Galeria

classic-jpg-10408

Top 5: Blendery kielichowe

Blender kielichowy to niezbędnik w każdej kuchni. Rozdrabnia, miesza, kruszy, a nawet wyrabia ciasto czy przygotowuje kremowe zupy. Wszystko zależy od modelu. Oto nasz subiektywny wybór pięciu najlepszych urządzeń, który ułatwi zakupowe szaleństwa.

Miksery i blendery / #Test

classic-jpg-10255

Test blendera kielichowego Philips HR2106/00

Philips HR2106/00 to niedrogi, ale skuteczny sprzęt do przygotowywania koktajli i zielonych smoothies!

Miksery i blendery / #News

wybielanie_zebow_classic.jpg

Morphy Richards 48954 – funkcjonalny mikser idealny do domowych wypieków

Morphy Richards 48954 to mikser ręczny, który może pochwalić się dobrym silnikiem oraz ergonomiczną obudową.