Żelazko parowe z szafirową stopą

Braun TS 785 STP to żelazko o długiej żywotności, ale także takie, które zapewnia doskonałe efekty prasowania.

Data publikacji: 13.09.2016

Żelazko jest jednym z tych urządzeń AGD, które gości w każdym domu. Jeśli ktoś planuje akurat sięgnięcie po nowy model, to bez dwóch zdań rozważyć powinien Braun TS 785 STP.

Jest to żelazko parowe mogące pochwalić się szafirową, bardzo wytrzymałą stopą. Zachowywanie jak najlepszych właściwości przez długi czas (jest nawet cztery razy twardsza niż stopa ze stali nierdzewnej) to jedno, trzeba też podkreślić unikalne rozmieszczenie otworów parowych, dzięki czemu efekty prasowania za każdym razem okazują się doskonałe.

Nie byłoby to jednak możliwe bez jeszcze jednego z rozwiązań, o jakie postarał się tutaj producent. W zestawie z Braun TS 785 STP otrzymujemy nakładki ochronne Soft Textile Protector i Textile Protector zapobiegające uszkodzeniom lub wybłyszczeniom. Są one w stanie błyskawicznie obniżyć temperaturę stopy żelazka i tym samym pozwalają na bezpiecznie uprasowanie najdelikatniejszych ubrań z pełnym wykorzystaniem funkcji pary. Co ważne, nakładki montuje się bardzo prosto, nikomu nie sprawi to kłopotu.

Braun TS 785 STP

Od strony czysto technicznej, Braun TS 785 STP dysponuje mocą 2400 W, która jak na tego typu urządzenie jest całkiem wysoka. Przewidziana została przy tym opcja regulacji pary do 50 g/min. i wyrzutu do 210 g/min. Jest też opcja silnego uderzenia pary. Zbiornik na wodę ma pojemność 400 ml, dzięki czemu nie trzeba go często uzupełniać. Z pewnością spodoba się niektórym fakt, iż mamy tutaj możliwość użycia wody kranowej.

Braun TS 785 STP przy swojej szerokiej funkcjonalności jest żelazkiem bardzo lekkim. Poza tym producent zastosował tutaj ciekawą, bardzo ergonomiczną, otwartą rączkę, która pozwala na komfortowy chwyt i dowolne manewrowanie podczas prasowania. Nie zabrakło miejsca dla lampki kontrolnej. Przewód ma tutaj długość aż 2,5 metra. Na bezpieczeństwem czuwa opcja automatycznego wyłączania.

Źródło: Braun

Zobacz także

Żelazka / #Recenzja

classic2-jpg-12016

Żelazko parowe Philips GC4887/30 Azur Pro – test

Philips GC4887/30 Azur Pro to model dla najbardziej wymagających. W jakie funkcje został wyposażony?

Żelazka / #Test

classic-jpg-10795

Philips StyleTouch Pure GC440 – test parownicy do ubrań

Philips StyleTouch Pure GC440/47 to ręczny steamer, czyli parownica do odświeżania i usuwania zagnieceń z ubrań. Idealna dla tych, którzy żyją w ciągłym biegu.

Żelazka / #News

tefal-gv9070-classic-jpg-8549

Skuteczne prasowanie i ochrona tkanin – Tefal GV9070

Taki powinien być (i jest) nowoczesny generator pary.