Zdrowie do kwadratu

Ten piękny gadżet uwolni was od toksyn.

Data publikacji: 06.10.2016

Krokomierze, liczniki kalorii, asystenci diety czy ćwiczeń. Nowe technologie z zadziwiającą skutecznością pozwalają nam kontrolować, co jemy i ile się ruszamy, a także zadbać o nasze zdrowie. Aż dziw, że do teraz na rynku pomijano kwestie oczyszczania i szkodliwych toksyn, które codziennie dostają się do naszego organizmu. One X weźmie je pod lupę i pomoże w ułożeniu indywidualnego planu detoksykacji. A to tylko jedna z jego supermocy.

One X powstał na podstawie założenia, że nasze zdrowie to sprawa niezwykle złożona i kompleksowa. Nie da się o nie zadbać, jedynie kontrolując kalorie i licząc przebyte kilometry. Dlatego zamiast operować deklaracjami, One X stawia na pomiary – urządzenie sprawdza w czasie rzeczywistym poziom karotenoidów znajdujących się na twojej dłoni. Są one niezwykle ważne do ustalenia ilości toksyn w organizmie, a ich poziom zmienia się wraz z naszym stanem zdrowia oraz stylem życia. W ten sposób możesz uzyskać informacje o tym, jak nawyki wpływają na twoje zdrowie – to jak się odżywiasz, śpisz, ćwiczysz, walczysz ze stresem, a nawet ilość spożywanego przez ciebie alkoholu czy natężenie światła słonecznego. To wszystko ma znaczenie.

Karotenoidy znajdują się m.in. w warzywach – w ten sposób, jeśli jednego dnia zjesz zdrową sałatkę, a następnego burgera, One X od razu to wykryje. Ich zaletą w przeciwieństwie do badania krwi jest fakt, że jako biomarkery pokazują niemalże w czasie rzeczywistym, co jest dostarczane do organizmu oraz jaki jest tego wpływ na nasze samopoczucie i stan zdrowia. Po prostym pomiarze karotenoidów znajdujących się na skórze dłoni, One X poinformuje cię o tym, jak zadbać o ich odpowiedni poziom i co ma na niego negatywny wpływ (alkohol, brak snu, nikotyna, zbyt długie opalanie, etc.). Ich wysoki poziom gwarantuje nie tylko lepszy wygląd skóry i atrakcyjność, ale też wewnętrzną równowagę. One X poprzez regularne mierzenie i reagowanie na poziom karotenoidów, pomaga utrwalać dobre nawyki i wypracować plan poprawy zdrowia. Poza urządzeniem, w zestawie otrzymamy specjalną aplikację ze wskazówkami oraz poradami. Urządzenie ma formę poręcznej kuli, nie stanowi więc problemu zabranie go ze sobą. One X to koszt około 250 dolarów.

 

Źródło: One X

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.