/hamag/assets/russell-hobbs-juice-slider-jpg-8924.jpeg

Zdrowe życie w biegu z Russell Hobbs Explore Mix & Go Juice

Można żyć szybko i zdrowo się odżywiać – wystarczy mieć taki blender jak Explore Mix & Go Juice.

Data publikacji: 19.04.2017
Tak znamienne dla naszych czasów życie w biegu kojarzy się ze stresem i niezdrowym odżywianiem. Blender Explore Mix & Go Juice firmy Russell Hobbs jest natomiast najlepszym dowodem na to, że takie stwierdzenia można włożyć między bajki. 

Blender Russell Hobbs Explore Mix & Go Juice 21352-56 to urządzenie, które pozwoli Ci zadbać o odpowiednie odżywianie nawet wtedy, gdy przez cały dzień musisz pozostawać na pełnych obrotach. A właściwie – przede wszystkim wtedy. Z jego pomocą jesteś w stanie przygotować pyszne kremowe smoothie na drugie śniadanie, koktajl białkowy idealny przed i po treningu albo też warzywny mus, by przekąsić coś pomiędzy śniadaniem a lunchem. Możliwości ogranicza wyłącznie Twoja pomysłowość, więc jeśli jesteś kreatywną osobą, są one praktycznie nieograniczone.

Blender Russell Hobbs Explore Mix & Go Juice 21352-56

Ten niewielkich rozmiarów sprzęt został wyposażony w silnik o mocy 300 watów oraz ostrza ze stali nierdzewnej. Komponenty te wspólnie są w stanie poradzić sobie nawet z najtwardszymi owocami i warzywami, jak również ze skruszeniem kostek lodu. Masz też pełną kontrolę nad konsystencją swojego napoju oraz wielkością kawałków składników. Ciekawostką jest nakładka i dwa stożki do wyciskania cytrusów (mniejszy do cytryn i limonek oraz większy do pomarańczy i grejpfrutów).

Explore Mix & Go Juice to blender prosty w obsłudze, który uruchamia się automatycznie pod wpływem nacisku. Jest też bezpieczny i wygodny w użytkowaniu. Jego elementy są pozbawione BPA i mogą być myte w zmywarce. Czystość w kuchni zapewnia zaś mechanizm niedopuszczający do kapania. W zestawie z urządzeniem znajdziesz dwie butelki – mniejszą o pojemności 400 ml i większą 600 ml. Wybierasz którą chcesz i na koniec zakręcasz dołączoną nakrętką. 

Źródło: Russell Hobbs

Zobacz także

Miksery i blendery / #Galeria

classic-jpg-10408

Top 5: Blendery kielichowe

Blender kielichowy to niezbędnik w każdej kuchni. Rozdrabnia, miesza, kruszy, a nawet wyrabia ciasto czy przygotowuje kremowe zupy. Wszystko zależy od modelu. Oto nasz subiektywny wybór pięciu najlepszych urządzeń, który ułatwi zakupowe szaleństwa.

Miksery i blendery / #Test

classic-jpg-10255

Test blendera kielichowego Philips HR2106/00

Philips HR2106/00 to niedrogi, ale skuteczny sprzęt do przygotowywania koktajli i zielonych smoothies!

Miksery i blendery / #News

wybielanie_zebow_classic.jpg

Morphy Richards 48954 – funkcjonalny mikser idealny do domowych wypieków

Morphy Richards 48954 to mikser ręczny, który może pochwalić się dobrym silnikiem oraz ergonomiczną obudową.