/hamag/assets/philips-zdrowe-napoje-slider-jpg-3633.jpeg

„Zdrowe napoje” na smartfonie

Firma Philips pomoże Ci zadbać o zdrowie.

Data publikacji: 21.07.2016
Każda pora jest dobra na to, by zacząć dbać o swoje zdrowie. W dzisiejszym zabieganym świecie coraz częściej brakuje nam jednak czasu na to, by się zatrzymać i zaplanować odpowiedni schemat żywieniowy. Najlepiej gdybyśmy dostali „gotowca” i wszystko mieli pod ręką – na przykład na smartfonie, prawda? Prawda! I właśnie w tym kierunku poszła firma Philips, przygotowując aplikację mobilną „Zdrowe napoje”.

„Zdrowe napoje” to aplikacja przygotowana przez firmę Philips. Z jej poziomu użytkownicy i użytkowniczki mają dostęp do licznych przepisów na pyszne i bogate w witaminy koktajle i soki, które przygotować można przy pomocy sokowirówki, wyciskarki i miksera. Opis każdego napoju w bazie zawiera nie tylko instrukcję przygotowania, ale też skład wartości odżywczych oraz realne korzyści, jakie niesie ze sobą jego picie. Wszystko to w jednym miejscu.

Aplikacja „Zdrowe napoje” umożliwia dostosowanie przepisów do własnych preferencji. Każdy może wybrać jakie są jego ulubione owoce i warzywa, a narzędzie samo wybierze najlepsze dla niego napoje. Aplikacja ułatwia także kontrolowanie dziennego spożycia wartości odżywczych, dzięki czemu łatwiej jest osiągnąć określony cel. Dzięki temu, że dostęp do wszystkich informacji otrzymuje się z poziomu smartfona, na dbanie o zdrowie nie trzeba wcale przeznaczać zbyt wiele czasu.

Aplikacja „Zdrowe napoje”

Najlepsze są jednak wyzwania. Otóż aplikacja „Zdrowe napoje” pozwala wybrać dany cel i motywuje użytkowników do tego, by każdego dnia przybliżać się do jego realizacji. Wśród dostępnych wyzwań znajdują się: detoks, zdrowy sen, śniadanie w ruchu, wspomaganie trawienia oraz – coś ekstra dla osób uwielbiających aktywnie spędzać czas – energia do trenowania. Do wspólnej zabawy można również zaprosić znajomych. Aplikacja to także dostęp do soków na specjalną okazję, na przykład antyprzeziębieniowy. Narzędzie firmy Philips pozwala też na śledzenie postępów oraz planowanie list zakupów (nawet na cały tydzień).

Źródło: Philips, Technikan

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.