Zasnąć w samolocie

Z tą poduszką podróże niestraszne!

Data publikacji: 06.10.2016

Fotel w samolocie lub autokarze może być wygodny przez kilka godzin, jednak niekoniecznie nadaje się na łóżko. Z pewnością przekonaliście się o tym nie raz, próbując zasnąć podczas długiej podróży. Jeśli obudziliście się wypoczęci i pełni energii, należycie do mniejszości. Większość z nas ma problem, by porządnie się wyspać i wygodnie ułożyć w niesprzyjających warunkach, takich jak lot, czy jazda w busie. Czy poduszka może tu coś zmienić?

Jeśli to BullRest to jest spora szansa, że uda wam się w końcu wyspać i na miejsce dotrzeć z zapasem energii i gotowością do działania. To najnowszy projekt wprost ze Stanów Zjednoczonych, który może uprzyjemnić nam podróże. A przynajmniej uczynić je nieco mniej uciążliwymi dla naszego organizmu. BullRest to niewielka poduszka, zaprojektowana tak, by dać głowie i szyi jak najlepsze oparcie. Od zwykłych poduszek różni się przede wszystkim wielkością – jest aż o 80% mniejsza, zapewnia przy tym nieporównywalnie większy komfort i wsparcie dla szyi. Wykonano ją ze specjalnej pianki memory foam, która zapamiętuje kształt naszego ciała i szybko dostosowuje się do każdych warunków, a w dodatku łatwo się czyści. Wykorzystanie memory foam oznacza, że z biegiem czasu i przy każdym kolejnym użyciu, BullRest będzie stawała się jeszcze wygodniejsza i lepiej dostosowana do naszego ciała.

Dzięki elastycznej formie i niewielkim rozmiarom z łatwością mieści się do bagażu podręcznego. Można też po prostu przypiąć ją z boku lecaka lub torby dzięki dedykowanemu karabińczykowi. Wszystko po to, by stała się wygodnym i kompaktowym gadżetem podróżnika. Inżynierowie odpowiedzialni za projekt, przystosowali kształt poduszki do pozycji siedzącej, dzięki czemu możemy spokojnie i stabilnie zasnąć, bez obaw, że po przebudzeniu poza „jet lagiem” będziemy cierpieć od bólu pleców i karku. Mimo niepozornej wielkości, idealnie dostosowuje się do różnych sylwetek, zarówno damskich, jak i męskich. Tył poduszki wyposażono w specjalny otwór oparty na elastycznym stelażu, który nie tylko przytrzymuje szyję w odpowiedniej pozycji, ale też umożliwia odpowiednią wentylację. Poduszki dostępne są w czterech różnych wersjach kolorystycznych: niebieskiej, limonkowej, pomarańczowej oraz szarej. Koszt BullRest to około 60 dolarów.

 

Źródło: BullRest

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.