/hamag/assets/tabletki-slajder-960-jpg-4272.jpeg

Zaprojektuj sobie tabletkę

Spersonalizowana pigułka zadba o twoje zdrowie.

Data publikacji: 17.08.2016

Uwaga, fani suplementów. Zamiast wybierać spośród setek dostępnych w sklepach ofert i żmudnych poszukań odpowiedniej dawki wszystkich witamin i minerałów, od przyszłego roku stworzycie sobie idealnie skomponowany suplement dla siebie. Wszystko w jednej, inteligentnej tabletce. Oto prawdziwie kompleksowe Multiple Tabs.

Chcesz jednocześnie zadbać o cerę oraz wątrobę? Brakuje ci magnezu, a przy okazji chcesz wesprzeć pracę nerek? Multiply Labs stworzą idealnie zharmonizowaną tabletkę, która dostarczy do organizmu wszystko czego potrzebujesz. Wystarczy tylko wybrać odpowiednie witaminy i minerały oraz ich ilość. W dodatku tabletka uwalnia każdy ze składników stopniowo o różnych porach, by uzyskać jak najlepsze efekty. Może to być szczególnie przydatne osobom uprawiającym sporty, bądź będącym na specjalnej diecie lub kuracji. Możliwe jest także takie zaprojektowanie suplementu, by w dowolnym momencie dnia, uwalniał do organizmu zastrzyk kofeiny, zapobiegający spadkom energii w pracy lub na uczelni. Poza najpopularniejszymi minerałami oraz witaminami, w ofercie Multiply Labs znajdują się takie składniki jak kwas foliowy, kwasy Omega3, kofeina, żelazo, selen czy cynk. Daje to tysiące kompleksowych możliwości.

Sam system projektowania kapsułki jest bardzo przystępny. Po uzupełnieniu podstawowych danych, takich jak płeć, wiek, waga oraz wzrost, wybieramy spośród trzech opcji: suplementu poprawiającego zdrowie, jakość treningów lub dodającego energii. Można także łączyć ich poszczególne rodzaje. Następnie system może podpowiedzieć jak najlepiej skomponować suplement, możemy także zdecydować się na samodzielne projektowanie, jeśli posiadamy odpowiednią wiedzę. Całość jest niezwykle intuicyjna i zabiera zaledwie kilka minut. Co ciekawe, same pastylki drukowane są metodą druku 3D, a następnie uzupełniane przez roboty. Czy personalizowane kapsułki staną się strzałem w dziesiątkę? W Polsce na pewno znajdą wielu zwolenników. Nasz naród słynie z zamiłowania do suplementów – w 2015 wydaliśmy na nie ponad 3 mld złotych! Inteligentne tabletki zamówimy już wiosną 2017 roku. Opakowanie 15 tabletek ma kosztować około 25 dolarów, natomiast pre-order to koszt 20 dolarów.

 

Źródło: Mulitply Labs / ABS zdrowie

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.