Zamrażarka wolnostojąca Amica z kostkarką do lodu

Amica FZ2916.3DFX to zamrażarka z bardzo dobrze przemyślanym wnętrzem.

Data publikacji: 06.06.2017
Amica to jedna z tych firm, które w największym stopniu odpowiadają za przygotowywanie urządzeń AGD do naszych kuchni. Niekiedy pojawia się potrzeba sięgnięcia po zamrażarkę wolnostojącą i jeśli będzie dotyczyć to również Was to bezwzględnie zainteresować powinniście się modelem Amica FZ2916.3DFX.

Nie mogło zabraknąć w nim systemu No Frost. Obieg chłodnego powietrza sprawia, że wewnątrz zamrażarki nie gromadzi się szron i lód. Tym samym wyeliminowana została tak nielubiana przez wielu konieczność systematycznego rozmrażania. Poza tym jest to rozwiązanie, dzięki któremu przechowywane produkty zachowują swoje naturalne właściwości i są dłużej świeże.

Innym bardzo praktycznym rozwiązaniem jest funkcja Super zamrażanie. Znacząco skraca ona czas zamrażania. Po włożeniu do wnętrza większej ilości nowych produktów są one schładzane wystarczająco szybko, aby nie podniosła się temperatura produktów zamrożonych już wcześniej.

Amica FZ2916.3DFX

Pojemność netto zamrażarki wynosi 260 litrów. Wnętrze skrywa tu 6 standardowych szuflad oraz 3 szuflady Big Box, które pozwalają jeszcze lepiej wykorzystać przestrzeń zamrażarki. Dodatkowo producent zastosował tu kostkarkę do lodu. Dzięki niej możliwe jest przygotowanie kostek lodu w zaledwie godzinę i tym samym szybko uzyskać dodatek niezbędny do drinków, zwłaszcza tych serwowanych w letniej porze.

Wśród dodatkowych funkcji warto wymienić między innymi alarm niedomkniętych drzwi – specjalny sygnał dźwiękowy zasygnalizuje konieczność ich zamknięcia i tym samym zapobiegnie niepotrzebnemu podniesieniu temperatury we wnętrzu zamrażarki. Intuicyjny w obsłudze panel sterowania pozwala na łatwe zarządzenie pracą urządzenia, które generuje hałas nie przekraczający 42 dB. Konstrukcja została zaprojektowana w taki sposób, aby w przypadku braku zasilania można było przechowywać produkty przez nawet 15 godzin bez obaw o ich rozmrożenie się.

Źródło: Amica

Zobacz także

Lodówki / #News

samsung-bespoke-icon-jpg-13107

Samsung Bespoke zmienia sposób myślenia o lodówce

Lodówka, która zmienia się i rośnie wraz z Twoją rodziną. A także lodówka, która dostosowuje się do Twoich kolejnych aranżacyjnych pomysłów. To właśnie Samsung Bespoke – linia otwierająca nowy rozdział, zatytułowany „spersonalizowane AGD”.

Lodówki / #News

h-v-v3-icon-jpg-13101

Zdrowie, wygoda i oszczędność - nowe lodówki Vestfrost

Nowe lodówki Vestfrost są oszczędne i ekologiczne. Zawdzięczają to kilku ciekawym technologiom.

Lodówki / #News

h-vestfrost-art-box-jpg-13040

Ta lodówka to dzieło sztuki

Czy lodówka musi być nudna? Vestfrost Art Collection to najlepszy dowód na to, że nie. Mało tego – może być dziełem sztuki.