/hamag/assets/braun-facespa-slider-jpg-8646.jpeg

Zadbaj o cerę z Braun FaceSpa

Depilacja, czyszczenie i witalizacja twarzy w jednym. Oto Braun FaceSpa SE851v FACE.

Data publikacji: 04.04.2017
FaceSpa SE851v FACE firmy Braun to kompletny zestaw do pielęgnacji twarzy. Trzy elementy tego jednego urządzenia składają się na system depilacji, czyszczenia i witalizacji.

System Braun FaceSpa SE851v FACE zawiera wszystko, czego potrzeba, byś mogła w stu procentach zadbać o swoją cerę. Podstawowym elementem zestawu jest depilator cechujący się bardzo dużą wydajnością i wyposażony w wąską głowicę, która zapewnia maksymalną precyzję. Ultrasmukła głowica z 10 mikrootworami bez problemu poradzi sobie nawet z najdrobniejszymi z włoskami na twarzy – usuwa je razem z cebulkami, dzięki czemu skóra pozostaje gładka nawet przez cztery tygodnie. Niewielkie gabaryty urządzenia pozytywnie wpływają nie tylko na to, jak się ono prezentuje, ale też na wygodę użytkowania.

Kolejnym elementem zestawu jest soniczna szczoteczka do twarzy. Dzięki niej szybko i prosto oczyścisz pory skóry twarzy – zarówno z zanieczyszczeń, jak i makijażu po całym długim dniu. Producent twierdzi, że z pomocą tego urządzenia osiągniesz nawet sześciokrotnie większą skuteczność, niż gdybyś miała czyścić twarz ręcznie. Szczoteczka sprawdzi się również jako wspomagacz działania kremów nawilżających. Całości dopełnia nakładka witalizująca, z którą przeprowadzisz masaż twarzy – nie tylko dla swojego relaksu (choć ten jest niezaprzeczalny), ale też dla poprawy krążenia krwi i wyglądu skóry.

System Braun FaceSpa SE851v FACE

Wszystkie elementy zestawu Braun FaceSpa SE851v FACE pozytywnie przeszły wszystkie kluczowe testy (także dermatologiczne) – potwierdzona została ich skuteczność i bezpieczeństwo dla skóry twarzy. Co więcej, jest jeszcze jedna cecha, dla której nie można przejść obok tego systemu obojętnie. Otóż jest to sprzęt Wet&Dry, co oznacza – ni mniej, ni więcej – że korzystać można z niego zarówno na sucho, jak i na mokro: podczas kąpieli lub pod prysznicem.

Źródło: Braun

Zobacz także

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-12009

Lokówka Philips StyleCare Prestige BHB876 – test

Philips StyleCare Prestige BHB876 to lokówka dla kobiet, które nie są mistrzyniami w kręceniu loków, a lubią je mieć na głowie.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-11687

AGD w domowej "kosmetyczce" – moje hity

Suszarka, szczotka prostująca, lokówka, depilator, szczoteczka do twarzy – jest ich sporo na rynku. Jakie modele znalazły się w mojej szafie?

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

beurer-fc-100-classic-jpg-9990

Beurer FC 100 – profesjonalna pielęgnacja cery w domu.

FC 100 firmy Beurer to urządzenie do mikrodermabrazji, czyli rewitalizującego złuszczania naskórka.