/hamag/assets/lg-premium-gbb930lbqzt-slider-jpg-8539.jpeg

Zaawansowana lodówka od LG

LG Premium GBB930LBQZT wyróżnia się kilka innowacyjnymi technologiami.

Data publikacji: 30.03.2017
Lodówka to zdecydowanie jedno z najważniejszych urządzeń AGD w każdym domu. Zakupu dokonuje się w tym przypadku raczej na lata, a zatem powinien być on za każdym razem bardzo dokładnie przemyślany. Osoby rozglądające się aktualnie za nową lodówką mogą brać pod uwagę LG Premium GBB930LBQZT. Zwłaszcza jeśli szukają zaawansowanej, a tym samym naprawdę praktycznej propozycji.

LG Premium GBB930LBQZT może pochwalić się kilkoma innowacyjnymi rozwiązaniami, między innymi Inverter Linear Compressor. To nowa, autorska sprężarka firmy LG, która powstała z myślą przede wszystkim o oszczędzaniu energii elektrycznej i udaje jej się to zapewniać na poziomie nawet 32%. Sprężarka cechuje się przy tym bardzo dużą żywotnością i dokładną kontrolą temperatury, co z kolei daje gwarancję, że przechowywana żywność długo zachowa swoje najlepsze właściwości.

Nie bez znaczenia jest tutaj również pojemnik z Moist Balance Crisper wydłużający świeżość owoców i warzyw. To specjalna kratka, na której gromadzi się i następnie odparowuje wilgoć. W całej lodówce działa natomiast Multi Air Flow, czyli system składający się z licznych kanałów skutecznie rozprowadzających chłodne powietrze.

LG Premium GBB930LBQZT

Jak przystało na nowoczesny sprzęt, lodówka LG Premium GBB930LBQZT jest w stanie komunikować się ze smartfonem. Robi to oczywiście w określonym celu. Technologia LG Smart Diagnosis ma na celu szybkie zlokalizowanie i rozwiązanie ewentualnych problemów. Wystarczy zadzwonić do biura obsługi klienta, położyć telefon na lodówce, który zsynchronizuje się z komputerem i błyskawicznie namierzy usterkę od razu sugerując też kroki mające na celu jej wyeliminowanie.

LG Premium GBB930LBQZT może pochwalić się przy tym pojemnością 335 l (230 l / 105 l). Oświetlana diodami LED chłodziarka to dwie szuflady, pojemnik na nabiał, a także półki i balkoniki. Zamrażarka oferuje natomiast 3 szuflady. Z zewnątrz lodówka przyciąga wzrok nowoczesną stylistyką, nie zabrakło również wyświetlacza LED czy blokady przed dziećmi. Poziom hałasu sięga maksymalnie 40 dBa, a zużycie energii 246 kWh/rok.

Źródło: LG

Zobacz także

Lodówki / #News

samsung-bespoke-icon-jpg-13107

Samsung Bespoke zmienia sposób myślenia o lodówce

Lodówka, która zmienia się i rośnie wraz z Twoją rodziną. A także lodówka, która dostosowuje się do Twoich kolejnych aranżacyjnych pomysłów. To właśnie Samsung Bespoke – linia otwierająca nowy rozdział, zatytułowany „spersonalizowane AGD”.

Lodówki / #News

h-v-v3-icon-jpg-13101

Zdrowie, wygoda i oszczędność - nowe lodówki Vestfrost

Nowe lodówki Vestfrost są oszczędne i ekologiczne. Zawdzięczają to kilku ciekawym technologiom.

Lodówki / #News

h-vestfrost-art-box-jpg-13040

Ta lodówka to dzieło sztuki

Czy lodówka musi być nudna? Vestfrost Art Collection to najlepszy dowód na to, że nie. Mało tego – może być dziełem sztuki.