/hamag/assets/hyperflex-aqua-pro-xr1470-slider-jpg-6478.jpeg

Zaawansowana golarka rotacyjna HyperFlex Aqua Pro

Golarka marki Remington zadowolić powinna nawet najbardziej wymagających.

Data publikacji: 02.12.2016

W swojej szerokiej ofercie urządzeń małego AGD marka Remington ma też propozycje skierowane do mężczyzn. W głównej mierze dotyczy to golarek, których zwolennicy spodziewać mogą się zarówno modeli prostych, jak i bardziej rozbudowanych z zaawansowanymi technologiami. Przykładem z tej drugiej grupy jest między innymi HyperFlex Aqua Pro.

Sam producent twierdzi, iż mówimy tutaj o jego najbardziej zaawansowanej technologicznie golarce. Zastosowano w niej podwójne pierścienie tnące, dzięki czemu liczyć można na dokładniejsze o nawet 50% pokrycie obszaru twarzy (w porównaniu do golarek z pojedynczym systemem tnącym). Łatwo domyślić się, że ma to ogromne znaczenie dla komfortowego i skutecznego golenia.

Dodatkowo osadzone zostały tu wysokiej jakości ostrza ComfortFloat, które wykonują niezależne ruchy w górę i w dół. Pozwala to przechwytywać zarost pod każdym kątem. Gdyby mimo tego pojawiły się jakiekolwiek trudności rozwiąże je ostatecznie tryb Turbo Boost. Antybakteryjna głowica to przy tym gwarancja ograniczenia do minimum ryzyka podrażnień, co docenią zapewne osoby z wrażliwą skórą.

Remington HyperFlex Aqua Pro

Bardzo praktyczną cechą golarki HyperFlex Aqua Pro jest wodoodporna obudowa. Bez obaw korzystać można z niej na mokro, chociażby pod prysznicem. Najmniejszych problemów nie stanowi też używanie żelu czy pianki do golenia.

Prócz przycisku zasilania obudowa skrywa również czytelny wskaźnik LED, który informuje o aktualnym poziomie naładowania baterii. Gdy będzie pełna oczekiwać można około 60 minut pracy urządzenia. Pełne ładowanie zajmuje 90 minut, szybkie zaledwie 5 minut. Golarka posiada również funkcję blokady podróżnej.

Źródło: Remington

Zobacz także

Golarki / #Artykuł

golarka-jpg-12345

Jaką golarkę elektryczną kupić? TOP 10

Jeśli zastanawiasz się jaką golarkę elektryczną kupić w tym artykule znajdziesz odpowiedź. Przedstawiamy 10 najlepszych elektrycznych maszynek do golenia brody, od małego zarostu, poprzez brodę prawdziwego drwala.

Golarki / #News

philips-oneblade-box-jpg-12709

Jedna maszynka do twarzy i ciała - nowe modele Philips OneBlade

Mężczyźni wolą jedną rzecz do wszystkiego i Philips zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego jego nowe maszynki z rodziny OneBlade pozwalają pozbyć się zbędnego owłosienia nie tylko z twarzy, ale też z ciała.

Golarki / #News

jaka-lodowka-do-3000-top5-mid.jpg

23 czerwca Dzień Ojca – pomysły na prezent od Braun

Golarka lub maszynka to ponadczasowy pewniak na prezent z okazji Dnia Ojca.