Z Zelmer ZVC020ZQ odkurzysz każde miejsce

Zelmer ZVC020ZQ to naprawdę praktyczny odkurzacz.

Data publikacji: 30.08.2016
Wśród urządzeń małego AGD do domu pomagających nam w zachowaniu należytej czystości bez wątpienia wymienić należy odkurzacze. Mogłoby się wydawać, że każdy z nich oferuje tę samą funkcjonalność i komfort pracy, ale tego typu myślenie jest sporym błędem. Wiele nowych modeli cechuje się ciekawymi rozwiązaniami, dzięki czemu ich zakup jest zdecydowanie bardziej opłacalny, niekoniecznie tylko ze względów finansowych. Udowadnia to chociażby Zelmer ZVC020ZQ.

Powiedzieć, iż Zelmer ZVC020ZQ jest odkurzaczem może okazać się niewystarczające. Sam producent posługuje się tutaj określeniem „urządzenie 2w1” i rzeczywiście jest to uzasadnione. Prócz normalnego trybu pracy (tzw. odkurzacz stojący) mamy tutaj możliwość odłączenia odkurzacza ręcznego i komfortowego czyszczenia trudniej dostępnych miejsc. W pierwszym przypadku odkurzać można podłogi czy dywany, w drugim natomiast usuwać zabrudzenia na przykład z tapicerki samochodowej, kanapy czy kuchennego blatu.

Zelmer ZVC020ZQ posiada przy tym wbudowane oświetlenie LED. Element ten wydaje się z pozoru drobnym, mało znaczącym dodatkiem, ale w rzeczywistości okazuje się niezwykle pomocny. Ułatwia bowiem dokładniejsze odkurzanie zaciemnionych miejsc, chociażby pod łóżkiem czy szafką.

Zelmer ZVC020ZQ

Producent zdecydował się zastosować tutaj dwa filtry, w tym zmywalny EPA E10, który odpowiada za zatrzymywanie większości pyłków, bakterii i roztoczy. Rączki są bardzo dobrze wyprofilowane, dzięki czemu komfort pracy jest bardzo duży. Dodatkowo rączka odkurzacza pionowego jest składana, co znacząco ułatwia przechowywanie odkurzacza.

Ogromnym atutem omawianego urządzenia jest fakt, iż może ono pracować bezprzewodowo. Czas uzależniony jest od tego, z którego trybu będzie się korzystać i wynosi 22 minuty oraz 23 minuty, odpowiednio dla odkurzacza stojącego oraz odkurzacza ręcznego. Pełne ładowanie trwa natomiast 5 godzin.

Źródło: zelmer

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.