/hamag/assets/xiaomi-mi-notebook-air-slider-jpg-3802.jpeg

Xiaomi przygotowało laptopa, którego pokochają kobiety

Xiaomi Mi Notebook Air to laptop o dobrych parametrach, ale przede wszystkim niezwykle stylowym wyglądzie.

Data publikacji: 29.07.2016
Firma Xiaomi znana jest już w branży technologicznej bardzo dobrze, a jej oferta cały czas się rozszerza. W ostatnich dniach dołączył do niej pierwszy laptop - Xiaomi Mi Notebook Air. Ma on wszelkie predyspozycje do tego, aby spotkać się z ciepłym przyjęciem, zwłaszcza wśród przedstawicielek piękniejszej z płci.

Laptop to urządzenie niezwykle pomocne, dla niektórych nawet nieocenione. Pozwala przecież na wykonywanie szeregu czynności nie tylko w domu, ale również poza nim. Nie jest przy tym tajemnicą, iż kobiety cenią sobie w tego typu gadżetach nie tylko funkcjonalność, ale również stylistykę. Xiaomi Mi Notebook Air z pewnością oceniony zostanie pod tym kątem bardzo wysoko.

Producent nie kryje zresztą, iż przy projektowaniu swojego pierwszego laptopa przykładał do designu bardzo dużą wagę. To widać, ponieważ Xiaomi Mi Notebook Air jest bardzo smukły (14,8 mm lub 12,9 mm – w zależności od wersji), lekki, a przy tym doskonale wykonany. Obudowa jest metalowa, dostępna w kolorach srebrnym i złotym. W obydwu przypadkach mówić można o urządzeniu, z którym każda kobieta chciałaby się zapewne pokazać.

Laptop Xiaomi Mi Notebook Air

Warte podkreślenia są również przekątne ekranu. Xiaomi Mi Notebook Air oferowany będzie w wersji z ekranem 13,3-calowym oraz 12,5-calowym. Nie są to zatem duże wartości, za którymi kobiety przecież w przypadku laptopów nie przepadają. Tutaj otrzymują ekranu gwarantujące całej konstrukcji odpowiednią mobilność i poręczność, ale jednocześnie w pełni zadowalającą funkcjonalność.

Laptop Xiaomi Mi Notebook Air dobrze nada się zarówno do pracy, jak i rozrywki. Producent zadbał o dobre procesory, sporą ilość pamięci operacyjnej RAM oraz szybkie dyski twarde typu SSD. Co więcej, wbudowane baterie zapewniają nawet 9, a w przypadku wersji z mniejszym ekranem nawet 11 godzin działania na jednym ładowaniu.

Sprzedaż Xiaomi Mi Notebook Air ruszy na początku sierpnia, początkowo w Chinach.

Źródło: Xiaomi

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.