/hamag/assets/kitchenaid-5kvj0111ca-slider-jpg-5258.jpeg

Wyciskarka KitchenAid – pyszne soki, musy i przeciery

KitchenAid 5KVJ0111CA Artisan to wyciskarka wolnoobrotowa pozwalająca przygotować nie tylko soki, a także inne zdrowe produkty z warzyw i owoców.

Data publikacji: 03.10.2016
Za bardzo pozytywny trend uznać trzeba odchodzenie od kupowania gotowych soków i napojów na rzecz przygotowywania ich samemu. Decyduje się na to coraz więcej osób, na czym korzysta głównie stan ich zdrowia i samopoczucia. Poświęcanie czasu na wyciskanie soków z warzyw i owoców może wydawać się niektórym mało atrakcyjne. Ma w tym  dopomóc pomocnik, dzięki któremu wszystko stanie się przyjemnością. Polecić można tutaj chociażby KitchenAid 5KVJ0111CA Artisan.

KitchenAid 5KVJ0111CA Artisan to wyciskarka o mocy 250 W, co może wydawać się wartością stosunkowo niewielką. W przypadku tego typu urządzenia w zupełności jednak wystarcza i o efekty pracy nie należy się martwić. KitchenAid 5KVJ0111CA Artisan jest wyciskarką wolnoobrotową, która w pierwszej fazie wykorzystuje ostrze, a następnie przenosi produkty przez podajnik ślimakowy i przeciera je przez sitka.

Wyciskarka KitchenAid 5KVJ0111CA Artisan nadaje się do większości owoców i warzyw, a także roślin liściastych. Wymienne sita o różnej grubości pozwalają przygotowywać soki o różnej gęstości, a także musy owocowe oraz przeciery – nie tylko ze świeżych, ale i gotowanych warzyw lub owoców.

KitchenAid 5KVJ0111CA Artisan

Dzięki opcji zmiany kierunku obrotu podajnika nie musimy obawiać się o ewentualne zapychanie się sit. Fakt, iż mamy do czynienia z wyciskarką wolnoobrotową sprawia, że w przypadku przyrządzania soków nie są one spienione czy przegrzane. Wyglądają i smakują pysznie, dostarczając do organizmu wszystkich wartości odżywczych i witamin z wykorzystywanych owoców czy warzyw.

Zestaw KitchenAid 5KVJ0111CA Artisan obejmuje nie tylko samą wyciskarkę, ale także dzbanek na sok o pojemności 0,8 litra, 3 wymienne sita ze stali nierdzewnej, pokrywę z szerokim podajnikiem, przecierak oraz szczotkę do oczyszczania.

Źródło: KitchenAid

Zobacz także

Wyciskarki do soków / #Artykuł

jaka-wyciskarka-sokow-iko-jpg-12084

Jaka wyciskarka do soku? TOP-5 polecane modele

Sprawdzamy które wyciskarki do soków są warte polecenia i na jakie cechy poszczególnych modeli zwracać uwagę.

Wyciskarki do soków / #News

zeby z przebarwieniami.jpeg

Wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood PureJuice Pro – więcej soku i mniej bałaganu

Kenwood PureJuice Pro JMP800 to wyciskarka, która dostarczy Ci potężną dawkę witamin każdego dnia.

Wyciskarki do soków / #Test

redmond-rj-m920s-e-classic-jpg-9662

Test wyciskarki do soków REDMOND RJ-M920S-E

REDMOND RJ-M920S-E to wolnoobrotowa wyciskarka do soków. Jak się sprawuje w kuchni?