/hamag/assets/gotie-gsj-800a-slider-jpg-9384.jpeg

Wyciskarka Gotie GSJ-800A – więcej soku, więcej zdrowia

Gotie GSJ-800A wyciska sok powolutku, aby zachować smak i wartości warzyw i owoców.

Data publikacji: 17.05.2017
Nawet o 30 procent więcej soku niż konkurencyjne urządzenia zapewniać ma wyciskarka Gotie TopJuicer GSJ-800A. Jak to robi, co to tak naprawdę oznacza i czym poza tym może się pochwalić ten sprzęt?

Wyciskarka Gotie TopJuicer GSJ-800A to przede wszystkim wydajny silnik, sterowanie mikroprocesorowe oraz dwa sita (drobne i przecierowe). Jeśli dodamy do tego jeszcze wałek ślimakowy o dobrze pomyślanej konstrukcji, otrzymamy odpowiedź na pytanie, jak to możliwe, że urządzenie potrafi dać tak dużo soku, a tak mało (niemal całkowicie suchej) pulpy. Trwałe, mocne podzespoły sprawiają ponadto, że wyciskarka radzić ma sobie zarówno z miękkimi, jak i twardymi owocami i warzywami, dzięki czemu w żaden sposób nie ogranicza Twojego menu i pozwala Ci przygotować dokładnie takie sok, na jaki masz ochotę.

Wyciskarka Gotie TopJuicer GSJ-800A

Gotie TopJuicer GSJ-800A to wyciskarka wolnoobrotowa. To ogromny plus, bo oznacza, że do szklanki z sokiem trafia więcej witamin i wartości odżywczych. Dzieje się tak, ponieważ utrzymywana jest niska temperatura, a same składniki są wyciskane delikatniej. Co więcej, użytkownicy sami mogą określić, jakie tempo jest dla nich zadowalające – do wyboru są trzy prędkości obrotowe: 20, 30 lub 40 obrotów na minutę. Pamiętaj jednak, im niższa wartość, tym zdrowsze soki (na które trzeba jednak dłużej czekać).

Nowy sprzęt Gotie jest także prosty w obsłudze (dzięki wyświetlaczowi LCD i jasnemu sterowaniu) oraz ergonomiczny. Został wyposażony w funkcję czyszczenia, korek zapobiegający kapaniu oraz efektywny popychacz. Gumowe nóżki sprawiają zaś, że urządzenie stabilnie stoi na kuchennym blacie. Innymi słowy, marchewki, jabłka i truskawki już tylko czekają, by przygotować z nich pyszny sok. Na zdrowie!

Sprawdź też nasze zestawienie: TOP-5 wyciskarek do 1000 zł

Źródło: Gotie

Zobacz także

Wyciskarki do soków / #Artykuł

jaka-wyciskarka-sokow-iko-jpg-12084

Jaka wyciskarka do soku? TOP-5 polecane modele

Sprawdzamy które wyciskarki do soków są warte polecenia i na jakie cechy poszczególnych modeli zwracać uwagę.

Wyciskarki do soków / #News

zeby z przebarwieniami.jpeg

Wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood PureJuice Pro – więcej soku i mniej bałaganu

Kenwood PureJuice Pro JMP800 to wyciskarka, która dostarczy Ci potężną dawkę witamin każdego dnia.

Wyciskarki do soków / #Test

redmond-rj-m920s-e-classic-jpg-9662

Test wyciskarki do soków REDMOND RJ-M920S-E

REDMOND RJ-M920S-E to wolnoobrotowa wyciskarka do soków. Jak się sprawuje w kuchni?