/hamag/assets/russell-hobbs-maxicook-6l-slider-jpg-8892.jpeg

Wolnowar Russell Hobbs Maxicook 6L dla dużej rodziny

Nawet ośmioosobowa rodzina naje się obiadem przygotowanym w nowym Maxicooku Russell Hobbs.

Data publikacji: 13.04.2017
Duża pojemność, niezła moc i elementy sprawiające, że jego obsługa jest czystą przyjemnością. To opis wolnowaru Maxicook 6L 22750-56, jaki stara się przedstawić jego producent, czyli Russell Hobbs. Spójrzmy zatem, co konkretnie ma do zaoferowania to urządzenie.

Dlaczego nowy wolnowar firmy Russell Hobbs  miałby stać się domowym niezbędnikiem? Przede wszystkim z tego powodu, że umożliwia on przygotowanie pysznego i pełnego wartości odżywczych posiłku dla całej, nawet bardzo dużej rodziny. Pojemność urządzenia wynosi aż 6 litrów, a to oznacza, że jednorazowo i w pojedynczym naczyniu możliwe jest przyrządzenie obiadu nawet dla ośmiu osób. – Czas, który oszczędzisz dzięki temu wolnowarowi, możesz przeznaczyć na odpoczynek lub spędzić go z najbliższymi – zachwala producent.

Wolnowar Russell Hobbs Maxicook 6L 22750-56

Wolnowar Russell Hobbs Maxicook 6L 22750-56 został wykonany ze stali nierdzewnej. Przekładać ma się to naturalnie na zwiększoną wytrzymałość urządzenia. Jego moc wynosi zaś 200 watów, co w sprzęcie tej kategorii jest wynikiem bardzo dobrym. Do dyspozycji użytkownika oddany został zegar cyfrowy, który umożliwia kontrolowanie wszystkich parametrów pracy wolnowaru, na czele z regulacją czasu przygotowywania posiłku oraz ustawieniami ciepła. Te ostatnie są trzy: niskie, wysokie oraz funkcja utrzymywania temperatury jedzenia.

W zestawie z wolnowarem otrzymujemy garnek do podsmażania. Jest on przystosowany do tego, by umieścić go bezpośrednio na płycie indukcyjnej. Po co? Aby składniki nabrały odpowiedniego koloru. Gdy tak się już stanie, garnek można z powrotem umieścić w urządzeniu i kontynuować wolne gotowanie. To, czy się na to zdecydujemy, zależy już wyłącznie od naszych potrzeb i preferencji. Naszych i pozostałych rozkoszujących się posiłkiem, rzecz jasna.

Źródło: Russell Hobbs

Zobacz także

Małe AGD do kuchni / #Galeria

top5-para-classic-jpg-3165

Jaki parowar kupić? TOP 5

Gotowanie na parze to idealny sposób na dobre zdrowie i szczupłą sylwetkę!

Małe AGD do kuchni / #News

floral-2classic-jpg-11509

Legacy Floral, czyli nowa kolekcja Russell Hobbs

Najnowsza kolekcja Legacy Floral marki Russell Hobbs jest pełna szaleństwa i kwiatowej świeżości!

Małe AGD do kuchni / #Recenzja

classic-jpg-11383

Gofrownica MPM MGO-25 – wspomnienie lata

Prosta w obsłudze i ładna. Gofrownica MPM MGO-25 to sposób na domową gofrarnię!