/hamag/assets/ha-philips-hero-jpg-12458.jpeg

Wiosenne porządki z Philips

Nadeszła wyczekiwana wiosna. Czas więc odświeżyć mieszkanie i ubrania, ale może w tym roku warto zrobić coś, by nie tracić na tych czynnościach całych dni?

Data publikacji: 19.04.2019
Wiosenne porządki kojarzą się z długimi dniami spędzonymi na sprzątaniu, ale najwyższy czas, by to zmienić. W zerwaniu z marnowaniem czasu i cieszeniem się tą piękną porą roku pomagają nowoczesne urządzenia, na przykład takie jak bezprzewodowe odkurzacze i generatory pary Philips.

Odkurzacz 3 w 1

Przykładem urządzenia, które realnie pozwala skrócić czas potrzebny na sprzątanie, jest Philips SpeedPro Max Aqua. To pionowy odkurzacz bezprzewodowy, który umożliwia również mycie podłóg na mokro (i obydwa te zadania można realizować za jednym razem). Dodatkowo do dyspozycji użytkownika oddany jest jeszcze wyjmowany odkurzacz ręczny, który przydaje się na przykład przy usuwaniu zanieczyszczeń z tapicerki. 

Odkurzacz 3 w 1 Philips

LED-owe światła w nasadce pomagają dostrzec kurz pod meblami, a dodatkowe końcówki (szczelinówka, szczoteczka czy mini elektroszczotka) umożliwiają sprzątanie także rogu sufitu, przestrzeni między szafkami czy sofy z sierści czwornoga. Do wyboru jest kilka zestawów dostosowanych do potrzeb różnych użytkowników, których ceny mieszczą się w graniach od 2009 do 2459 złotych.

Odkurzacz 3 w 1 Philips

Generator pary

Również dzięki generatorowi pary skutecznie oszczędzisz czas. Charakterystyczne dla takiego urządzenia cechy – silny wyrzut pary i niska waga – sprawiają, że odświeżanie wiosennych ubrań jest szybkie i bezproblemowe, a do tego mniej męczące. 

Generator pary Philips

Taki sprzęt radzi sobie nawet z bardzo dużymi zagnieceniami, a dzięki opcji pracy w pionie nadaje się także do prasowania firan czy zasłon. Warto również zwrócić uwagę na bezpieczną technologię OptimalTemp eliminującą konieczność regulowania temperatury czy też sortowania ubrań pod tym kątem. W zależności od wymagań, do wyboru jest model Philips PerfectCare Expert Plus GC8962/40 za 1259 zł lub PerfectCare Elite Plus GC9682/80 za 2019 zł.

Generator pary Philips

Źródło: Philips

Zobacz także

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

szycie2-jpg-12897

Jaka maszyna do szycia dla początkujących?

Zastanawiasz się jaką kupić maszynę do szycia w domu? Podpowiadamy które modele są warte uwagi oraz co ma największe znaczenie podczas wybierania maszyny do szycia dla siebie.

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12823

Jaki wentylator do domu? TOP 10

Jaki wentylator kupić do domu lub do biura, gdy za oknem temperatury sięgają 30 stopni, a Ty nie masz klimatyzacji?

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12237

Jaki nawilżacz powietrza do domu kupić? TOP 10

Zastanawiasz się jaki nawilżacz powietrza do domu wybrać? Na co zwrócić uwagę i z jakim kosztem trzeba się liczyć? W tym zestawieniu znajdziesz przegląd ciekawych urządzeń poprawiających jakość powietrza w domu.