/hamag/assets/black-decker-bdcd18k1-slider-jpg-8188.jpeg

Wiertarko-wkrętarka Black&Decker BDC18K1 – domowy niezbędnik

Jest wydajna i wygodna w użytkowaniu. Doskonale sprawdzi się więc w męskich i w kobiecych rękach.

Data publikacji: 13.03.2017
Wiertarko-wkrętarka to sprzęt, który powinien znaleźć się w każdym domu – czy to żeby powiesić szafkę na ścianie, czy też do wykonania jakiegoś drobniejszego remontu. Black&Decker BDCDC18K1 to urządzenie na lata, którego możliwości doceni zarówno mężczyzna, jak i kobieta. 

Wiertarko-wkrętarka Black&Decker BDCD18K1 jest urządzeniem z nieco wyższej półki, które sprawdzi się do pracy w drewnie i w metalu. Duża moc i wysoki moment obrotowy przekładają się tutaj na wysoką wydajność – prędkość obrotowa sięga tutaj nawet 650 obr./min, ale jest ona w pełni regulowana, co oznacza pełną kontrolę i szeroki zakres prac, jakie możesz wykonać z jego pomocą. 

Jest to urządzenie, z którego korzysta się całkowicie komfortowo. Pomimo sporej mocy jest stosunkowo lekkie, a zintegrowany akumulator sprawia, że nie ograniczają Cię podczas pracy żadne przewody. Przy tym elemencie warto się zresztą zatrzymać na dłużej, ponieważ jest on bardzo pojemny, a w dodatku w trakcie stanu spoczynku potrafi utrzymywać ponad 80 proc. naładowania nawet przez 3 miesiące. 

Wiertarko-wkrętarka Black&Decker BDCD18K1

Podczas pracy z takim sprzętem ważny jest pewny chwyt. W Black&Decker BDCD18K1 gwarantuje go rękojeść z okładziną nie dopuszczającą do ślizgania się dłoni. Gdy urządzenie potrzebujemy przenieść gdzieś dalej, z pomocą przychodzi walizka (w której zmieszczą się też akcesoria) – dołączana przez producenta do zestawu. O wysoki poziom precyzji dba z kolei 10-pozycyjne sprzęgło.

Black&Decker BDCD18K1 wierci i wkręca, a swoją przestrzeń roboczą potrafi doświetlić za pomocą wbudowanej diody LED. Te wszystkie cechy razem składają się na urządzenie, które ma wszystko, co potrzeba, by stać się jednym z najważniejszych sprzętów w domowym zestawie narzędzi.

Źródło: Black&Decker

Zobacz także

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-vestel-box-jpg-13064

Pandemia wpłynęła też na sektor AGD. W jaki sposób?

Co pandemia zmieniła względem AGD i jaka jest kondycja tego sektora po tym bardzo trudnym roku? Spytaliśmy o to Andrzeja Krop – dyrektora zarządzającego Vestel Poland.

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-ces-box-jpg-13019

Takiej szczoteczki jeszcze nie było, takiego głośnika też - nowości z CES 2021

Szczoteczka ze sztuczną inteligencją, suszarka chroniąca, a nie niszcząca włosy, robot sprzątający z funkcją mopa czy podwójna pralka. To tylko niektóre spośród najciekawszych nowości sprzętowych zaprezentowanych podczas targów CES 2021.

Sprzęt AGD / #News

h-candy-310-jpg-12605

Technologia uprzyjemni obowiązki - sprzęt z targów IFA 2019

Grupa Haier Europe pojawiła się na targach IFA 2019, aby zaprezentować swoje najnowsze urządzenia do domu. Wyposażyła je w rozwiązania, dzięki którym wykonywanie codziennych obowiązków ma być dużo łatwiejsze i przyjemniejsze.