/hamag/assets/braun-mgk3080-slider-jpg-7779.jpeg

Wielofunkcyjny zestaw Braun dla nowoczesnego mężczyzny

Nie tylko fryzura na głowie i zarost na twarzy, ale całe ciało – stuprocentowa pielęgnacja i doskonałe efekty.

Data publikacji: 11.02.2017
Strzyżenie włosów, pielęgnacja ciała, stylizacja brody, przycinanie włosów w uszach i nosie… – łącznie dziewięć funkcji oferuje MGK3080 – nowy zestaw firmy Braun stworzony z myślą o nowoczesnych mężczyznach, którzy chcą zadbać o swój wygląd i wyrażać nim siebie.

Czy golenie i strzyżenie włosów może być zarazem precyzyjne, szybkie, proste i wygodne? Brzmi to jak coś nierealnego, ale firma Braun twierdzi, że jest w stanie taką kombinację zaoferować. Na dowód przygotowała całą gamę wielofunkcyjnych urządzeń, które pozwolą mężczyznom zadbać o siebie jak należy. Najbogatszy zestaw kryje się pod nazwą MGK3080 – to urządzenie 9 w 1, które dzięki pokaźnemu pakietowi nasadek oferuje bezbolesne przycinanie włosów w uszach i nosie, precyzyjne golenie wszystkich części ciała, dokładne strzyżenie włosów na głowie i perfekcyjną stylizację brody – zarówno dla facetów preferujących opcję „na zero”, zwolenników trzydniowego zarostu, jak i posiadaczy bujniejszej brody. 

Wielofunkcyjny zestaw ze strzyżarką Braun MGK3080

Dobrze wykonane nakładki i niezwykle ostre ostrza zapewniają najlepsze efekty i brak jakiegokolwiek ciągnięcia czy szarpania. Poręczna konstrukcja zaprojektowana przez niemieckiego producenta zwiększa zaś wygodę użytkowania. Jakby tego było mało strzyżarka Braun MGK3080 jest całkowicie wodoodporna, co pozwala używać ją zarówno na sucho, jak i na mokro. Całości dopełnia pojemny akumulator gwarantujący godzinę pracy na jednym naładowaniu. O aktualnym statusie informuje LED-owy wyświetlacz.

Wielofunkcyjny zestaw ze strzyżarką Braun MGK3080

Firma Braun przygotowała także trzy inne zestawy dla mężczyzn, którzy nie wymagają od strzyżarki aż tak szerokiej funkcjonalności. To MGK3060 (8 w 1) i MGK3020 (6 w 1) do przycinania zarostu i włosów na głowie oraz MGK3040 (7 w 1) do zarostu i ciała. Ceny zestawów rozpoczynają się od 170, a kończą na 320 złotych – każdy więc powinien znaleźć coś dla siebie.

Źródło: Braun

Zobacz także

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-12009

Lokówka Philips StyleCare Prestige BHB876 – test

Philips StyleCare Prestige BHB876 to lokówka dla kobiet, które nie są mistrzyniami w kręceniu loków, a lubią je mieć na głowie.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-11687

AGD w domowej "kosmetyczce" – moje hity

Suszarka, szczotka prostująca, lokówka, depilator, szczoteczka do twarzy – jest ich sporo na rynku. Jakie modele znalazły się w mojej szafie?

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

beurer-fc-100-classic-jpg-9990

Beurer FC 100 – profesjonalna pielęgnacja cery w domu.

FC 100 firmy Beurer to urządzenie do mikrodermabrazji, czyli rewitalizującego złuszczania naskórka.