/hamag/assets/bosch-mfq36490-slider-jpg-9995.jpeg

Wielofunkcyjny mikser Bosch MFQ36490

Oferowany w bogatym zestawie Bosch MFQ36490 będzie idealnym pomocnikiem w każdej kuchni.

Data publikacji: 20.06.2017
Urządzając kuchnię nie da się zapomnieć o sprzęcie z kategorii dużego AGD. Nie jest jednak tajemnicą, że bardzo pomocne są również mniejsze gadżety. Lubiącym gotowanie, a już w szczególności wypieki, trudno obejść się bez miksera. Zwłaszcza jeśli jest on tak funkcjonalny jak na przykład Bosch MFQ36490.

Zacząć wypada od tego, co zawsze jest niezwykle istotne, a mianowicie mocy urządzenia. Wynosi ona tutaj 450 W, co w połączeniu z 5 prędkościami obrotów jest w zupełności wystarczające. Na wszelki wypadek producent postarał się jednak o możliwość pracy pulsacyjnej w trybie Turbo.

Bosch MFQ36490 może być wykorzystywany na różne sposoby. Z miksera korzystać można zarówno w trybie ręcznym, jak i przy pomocy stojaka z obrotową miską, w której wyrobić można do 1 kg cista. W zestawie znalazły się również dwie końcówki do ubijania i mieszania, dwa haki, łopatka, pojemnik do miksowania z miarką oraz rozdrabniacz z wyjmowanym ostrzem idealny do warzyw, owoców czy sera. Tak bogaty zestaw czyni z Bosch MFQ36490 bardzo funkcjonalnym urządzeniem o wszechstronnych zastosowaniach.

Bosch MFQ36490

Nie trzeba martwić się również o komfort obsługi. Rączka została dobrze wyprofilowana, umożliwia pewny chwyt. Montaż i demontaż wszystkich dodatkowych elementów nie sprawia trudności i trwa tylko kilka sekund. Końcówki miksujące oraz ostrza wykonano ze stali nierdzewnej, dzięki czemu są bardzo trwałe.

Obudowę wykonano natomiast z dobrej jakości tworzywa sztucznego, przyciski do sterowania ulokowano w najwygodniejszym miejscu – zarządza się nimi kciukiem. Dodatkowe elementy nadają się d mycia w zmywarce, co znacząco ułatwia ich czyszczenie po pracy. Przydaje się też miejsce do zwijania przewodu zasilającego.

 Źródło: Bosch

Zobacz także

Miksery i blendery / #Galeria

classic-jpg-10408

Top 5: Blendery kielichowe

Blender kielichowy to niezbędnik w każdej kuchni. Rozdrabnia, miesza, kruszy, a nawet wyrabia ciasto czy przygotowuje kremowe zupy. Wszystko zależy od modelu. Oto nasz subiektywny wybór pięciu najlepszych urządzeń, który ułatwi zakupowe szaleństwa.

Miksery i blendery / #Test

classic-jpg-10255

Test blendera kielichowego Philips HR2106/00

Philips HR2106/00 to niedrogi, ale skuteczny sprzęt do przygotowywania koktajli i zielonych smoothies!

Miksery i blendery / #News

wybielanie_zebow_classic.jpg

Morphy Richards 48954 – funkcjonalny mikser idealny do domowych wypieków

Morphy Richards 48954 to mikser ręczny, który może pochwalić się dobrym silnikiem oraz ergonomiczną obudową.