/hamag/assets/zelmer-zsb1400b-slider-jpg-10162.jpeg

Wielofunkcyjny blender Zelmer ZSB1400B

Jeden blender kielichowy do smoothie, koktajli, zup i sosów – oto właśnie Zelmer ZSB1400B (SB1000).

Data publikacji: 29.06.2017
Blender kielichowy powinien przede wszystkim sprostać różnym potrzebom użytkowników. Pomagać w przygotowaniu nie tylko pełnego witamin smoothie, ale też mlecznego koktajlu czy nawet obiadu. Zdaje się, że właśnie tym kierowała się firma Zelmer, projektując swoje urządzenie o nazwie ZSB1400B (SB1000).

Nowy mikser stojący polskiego producenta ma 750-watowy silnik i w połączeniu z ząbkowanym ostrzem ze stali szlachetnej jest w stanie poradzić sobie ze wszystkimi składnikami – zarówno tymi miękkimi, jak i twardszymi. Bez problemu sieka i miesza różnorakie produkty, umożliwiając nam przygotowanie owocowych, warzywnych i owocowo-warzywnych smoothie, koktajli mlecznych czy słodkich deserów, ale też zup czy sosów. Producent zapewnia, że blender sprawdzi się również wtedy, gdy będziemy chcieli ucierać gotowane składniki, by przyrządzić jedzenie dla niemowląt.

Blender kielichowy Zelmer ZSB1400B (SB1000)

Blender kielichowy Zelmer ZSB1400B (SB1000) został wyposażony w podświetlany panel elektroniczny, z poziomu którego otrzymujemy dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji urządzenia. To nim należy posłużyć się w celu regulacji prędkości obrotów ostrza w pięciostopniowym zakresie, aktywacji trybu pulsacyjnego lub turbo oraz uruchomienia funkcji ICE do kruszenia lodu. Istotną cechą takiego sprzętu jest też oczywiście jego kielich. W tym przypadku jest to wytrzymały i duży dzbanek ze szkła hartowanego o pojemności 1,5 litra, co powinno sprostać wymaganiom większości użytkowników.

Blender kielichowy Zelmer ZSB1400B (SB1000)

W zestawie z urządzeniem znajduje się również przystawka do rozdrabniania i mielenia, która zwiększa jego funkcjonalność. Całość prezentuje się elegancko, stanowiąc ładne dopełnienie wystroju współczesnej kuchni. Zdecydowanie więc można powiedzieć, że Zelmer ZSB1400B (SB1000) to blender nowoczesny pod każdym względem.

W poszukiwaniach modelu pomocne może tez okazać się nasze zestawienie Top 5: Blendery kielichowe.

Źródło: Zelmer

Zobacz także

Miksery i blendery / #Galeria

classic-jpg-10408

Top 5: Blendery kielichowe

Blender kielichowy to niezbędnik w każdej kuchni. Rozdrabnia, miesza, kruszy, a nawet wyrabia ciasto czy przygotowuje kremowe zupy. Wszystko zależy od modelu. Oto nasz subiektywny wybór pięciu najlepszych urządzeń, który ułatwi zakupowe szaleństwa.

Miksery i blendery / #Test

classic-jpg-10255

Test blendera kielichowego Philips HR2106/00

Philips HR2106/00 to niedrogi, ale skuteczny sprzęt do przygotowywania koktajli i zielonych smoothies!

Miksery i blendery / #News

wybielanie_zebow_classic.jpg

Morphy Richards 48954 – funkcjonalny mikser idealny do domowych wypieków

Morphy Richards 48954 to mikser ręczny, który może pochwalić się dobrym silnikiem oraz ergonomiczną obudową.