/hamag/assets/philips-hr-2166-00-slider-jpg-9609.jpeg

Wielofunkcyjny blender Philips HR2166/00

Philips HR2166/00 to blender kielichowy. W zestawie otrzymujemy jeszcze filtr, młynek i rozdrabniacz.

Data publikacji: 25.05.2017
Firma Philips ma w swojej ofercie HR2166/00 – blender kielichowy, a zarazem kompletny zestaw do przygotowywania posiłków, koktajli i deserów. Co konkretnie ten sprzęt ma do zaoferowania swoim użytkownikom i dlaczego zasługuje na określanie go „wielofunkcyjnym”?

Blender kielichowy Philips HR2166/00 to przede wszystkim bardzo dobre połączenie wysokiej jakości komponentów. Jego sercem jest silnik o bardzo dużej mocy 600 watów. W połączeniu z pięcioramiennym ostrzem ProBlend 5 siekanie, miksowanie i mieszanie jest niezwykle szybkie i efektywne. Nie ma też składników, z którymi ten sprzęt miałby sobie nie poradzić (oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku). W zależności od potrzeb (rodzaju składników i żądanej konsystencji) można wybrać jedno z kilku ustawień prędkości – służy do tego dobrze opisane pokrętło w przedniej części urządzenia. 

Blender kielichowy Philips HR2166/00

Philips HR2166/00 to kompletny zestaw do nowoczesnej kuchni. Oprócz podstawowych elementów, czyli podstawki z silnikiem i nietłukącego się dzbanka o pojemności 2 litrów, w pudełku znajdziemy jeszcze dodatki. Jednym z najważniejszych jest specjalny rozdrabniacz, który radzi sobie z bardziej wymagającymi składnikami, takimi jak mięso, orzechy, zioła czy warzywa i sieka je na drobne kawałeczki. Dalej mamy sporych rozmiarów filtr, który skutecznie oddziela nasiona i pestki, pozwalając tym samym cieszyć się czystym mlekiem sojowym lub klarowny sokiem owocowo-warzywnym. Całości dopełnia zaś praktyczny młynek.

Blender kielichowy Philips HR2166/00

To wszystko razem sprawia, że Philips HR2166/00 jest blenderem, który bez problemów sprawdzi się podczas przygotowywania pożywnego śniadania, smakowitego deseru, pełnego witamin koktajlu czy potrawy. Ergonomiczna konstrukcja powinna zapewnić przy tym odpowiedni poziom wygody, a wysokiej klasy materiały – trwałość na lata. 

Zobacz też:

Źródło: Philips

Zobacz także

Miksery i blendery / #Galeria

classic-jpg-10408

Top 5: Blendery kielichowe

Blender kielichowy to niezbędnik w każdej kuchni. Rozdrabnia, miesza, kruszy, a nawet wyrabia ciasto czy przygotowuje kremowe zupy. Wszystko zależy od modelu. Oto nasz subiektywny wybór pięciu najlepszych urządzeń, który ułatwi zakupowe szaleństwa.

Miksery i blendery / #Test

classic-jpg-10255

Test blendera kielichowego Philips HR2106/00

Philips HR2106/00 to niedrogi, ale skuteczny sprzęt do przygotowywania koktajli i zielonych smoothies!

Miksery i blendery / #News

wybielanie_zebow_classic.jpg

Morphy Richards 48954 – funkcjonalny mikser idealny do domowych wypieków

Morphy Richards 48954 to mikser ręczny, który może pochwalić się dobrym silnikiem oraz ergonomiczną obudową.