Wibratory G5 z nagrodą Red Dot Award 2016

Red Dot Award – jedno z najważniejszych wyróżnień dla Fun Factory!

Data publikacji: 10.05.2016
Produkująca wysokiej jakości zabawki erotyczne marka Fun Factory nie po raz pierwszy uhonorowana została międzynarodową nagrodą Red Dot Award!

W tym roku reprezentanci 57 krajów do konkursu zgłosili aż 5200 produktów. Jury (41 specjalistów – projektantów i dziennikarzy) wybrało tylko te, które wyróżniały się najlepszym designem. W gronie nagrodzonych znalazła się cała linia wibratorów produkowanych przez niemiecką firmę Fun Factory. Produkty te zostały docenione za design, innowacyjność, funkcjonalność oraz najwyższą jakość i dbałość o ekologię.

Wibratory G5Wibratory G5

Wibratory mają fantastyczne, soczyste kolory i fantazyjne kształty, a wykonane zostały z bezpiecznego silikonu medycznego z wykorzystaniem opatentowanej technologii FlexiFUN. Na czym polega innowacyjność? Zabawka dopasowuje się do ciała i jego ruchów, a niezwykle elastyczny materiał pozwala na wykorzystanie jej w wielu różnych pozycjach, tak aby stymulować miejsca erogenne, takie jak punkt G, A i P. Wibratory wprawiane są w ruch poprzez mocny silnik, a czasami nawet dwa, jak w przypadku Lady Bi i Miss Bi. Całością zarządza elegancki panel sterowania pozwalający wybrać jeden z 12 programów stymulacji i wibracji.

Kilka lat temu niemiecka marka zaczęła również współpracę z artystą Karimem Rashidem. Projektant stworzył Mr Pink, czyli smukłe dildo w różowym kolorze oraz wnętrze stacjonarnych butików erotycznych Fun Factory.

Źródło: materiały prasowe

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.