/hamag/assets/vax-dual-power-pro-advance-slider-jpg-8911.jpeg

VAX Dual Power Pro Advance to odkurzacz do zadań specjalnych

Ten odkurzacz piorący bez problemu radzi sobie z zabrudzeniami dywanów, wykładzin czy kanap.

Data publikacji: 18.04.2017
Mieszkanie z dziećmi sprawia, że nietrudno o okropne plamy na dywanach. Równocześnie wymaga ono, by warunki w domu były jak najlepsze. Do takich zadań specjalnych doskonale nadać ma się VAX Dual Power Pro Advance – najnowszy odkurzacz piorący brytyjskiego producenta.

Odkurzacz piorący VAX Dual Power Pro Advance został zaprojektowany tak, by nic nie zagrażało dywanom w Twoim mieszkaniu. Weźmy hipotetyczną sytuację (choć większości z nas pewnie doskonale znaną) – potykamy się, a na podłodze lądujemy wraz z napojem, który wylał się ze szklanki. Urządzenie Brytyjczyków zostało wyposażone w funkcję zasysania płynów, która sprawiać ma, że po tym zdarzeniu nie zostanie nawet najmniejszy ślad. Równie sprawnie odkurzacz radzić ma sobie z czyszczeniem kanapy – usuwa z tapicerki cały brud, dzięki czemu nie musisz obawiać się nawet o swoje jasne meble. 

Odkurzacz piorący VAX Dual Power Pro Advance

Dual Power Pro Advance to technologiczne cudeńko. System obracających się szczotek pozwala odkurzaczowi głęboko wnikać i oczyszczać włosie dywanu lub wykładziny. DualV zaś to rozwiązanie zapewniające zasysanie na całej szerokości głowicy. Technologie te gwarantują nie tylko dokładne usuwanie brudu i estetyczny wygląd mebli oraz wykładzin, ale też skuteczne pozbywanie się wszelkiego rodzaju komórek bakterii, roztocza czy grzybów, które – choć czasem nie zdajemy sobie z tego sprawy – w naszych dywanach mają doskonałe warunki do rozwoju.

Odkurzacz piorący VAX Dual Power Pro Advance

Firma VAX zadbała o to, by jej nowy odkurzacz piorący był urządzeniem wszechstronnym. Stąd komplet akcesoriów – do czyszczenia schodów, szorowania mocno zabrudzonych miejsc czy ręcznego prania tapicerki. Dzięki temu użytkownicy są gotowi na każdą sytuację. Producent dołącza też do zestawu próbki płynów do czyszczenia podłóg twardych i dywanów.

Źródło: VAX

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.