Valera Systema – uniwersalny zestaw dla nowoczesnego mężczyzny

Valera Systema to nie tylko urządzenie do strzyżenia włosów czy brody, ale również jej przycinania i stylizacji, a także golenia całego ciała.

Data publikacji: 28.10.2016
Panująca obecnie moda, ale przede wszystkim indywidualne upodobania sprawiają, że wielu mężczyzn decyduje się na posiadanie zarostu. Ma on jednak sens tylko wtedy, gdy będziemy go należycie pielęgnować. Nie obejdzie się przy tym bez pomocy urządzeń małego AGD, do grona których zalicza się między innymi Valera Systema.

Zdaniem producenta jest to uniwersalny zestaw do męskiej stylizacji. Czasami podobne określania bywają przesadzone, ale tym razem z pewnością tak nie jest. Valera Systema przygotowana przez szwajcarskiego producenta dobrze wpisuje się w doskonałe opinie dotyczące sprzętu z tego kraju. Zarówno jakość wykonania, jak i sama funkcjonalność stoją tutaj na najwyższym poziomie.

Valera Systema to maszynka do strzyżenia z trymerem i golarką. Aby w pełni oddać jej funkcjonalność, należy nieco bliżej opisać cały zestaw. Decydując się na zakup, otrzymujemy bowiem nie tylko samo urządzanie z dwiema nasadkami (o regulacji 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 i 16 mm), ale również grzebień z regulacją strzyżenia 2 mm, nożyczki, grzebień fryzjerski, grzebień do wąsów oraz trymer do nosa i uszu.

Valera Systema

Jak zatem widać, Valera Systema znaleźć może wiele zastosowań. To nie tylko urządzenie do strzyżenia włosów czy brody, ale również jej przycinania i stylizacji, a także golenia całego ciała. Tym bardziej, że doskonale wypada przy tym zastosowany przez producenta silnik oraz ostrza, które przed długi czas zachowują swoje najlepsze właściwości.

Valera Systema pracować może w dwóch trybach. Urządzenie korzystać może z zasilania akumulatorowego lub sieciowego. W tym pierwszym przypadku należy spodziewać się około 50 minut bezprzewodowego działania, co z pewnością oceniać trzeba bardzo pozytywnie. Jest to czas wystarczający na najdokładniejsze golenie czy strzyżenie. Znalazło się przy tym miejsce dla dwukolorowego wskaźnika ładowania LED.

Źródło: valeraswiss

Zobacz także

Golarki / #Artykuł

golarka-jpg-12345

Jaką golarkę elektryczną kupić? TOP 10

Jeśli zastanawiasz się jaką golarkę elektryczną kupić w tym artykule znajdziesz odpowiedź. Przedstawiamy 10 najlepszych elektrycznych maszynek do golenia brody, od małego zarostu, poprzez brodę prawdziwego drwala.

Golarki / #News

philips-oneblade-box-jpg-12709

Jedna maszynka do twarzy i ciała - nowe modele Philips OneBlade

Mężczyźni wolą jedną rzecz do wszystkiego i Philips zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego jego nowe maszynki z rodziny OneBlade pozwalają pozbyć się zbędnego owłosienia nie tylko z twarzy, ale też z ciała.

Golarki / #News

jaka-lodowka-do-3000-top5-mid.jpg

23 czerwca Dzień Ojca – pomysły na prezent od Braun

Golarka lub maszynka to ponadczasowy pewniak na prezent z okazji Dnia Ojca.