/hamag/assets/zelmer-aquawelt-plus-slider-jpg-9798.jpeg

Uniwersalny odkurzacz co się zowie – Zelmer Aquawelt Plus

Zelmer Aquawelt Plus ZVC762SP to workowy i bezworkowy odkurzacz z funkcją prania i zbierania wody.

Data publikacji: 06.06.2017
Jedne odkurzacze potrafią doprowadzić podłogi do czystości na jeden sposób, inne na drugi, a Aquawelt Plus ZVC762SP firmy Zelmer daje sobie radę z zadaniami wszelakimi. Jest tak do tego stopnia, że opis tego sprzętu spokojnie można by umieścić w słowniczku, jako definicję słowa „uniwersalność”.

Odkurzacz Zelmer Aquawelt Plus ZVC762SP przede wszystkim pozwala na odkurzanie dywanów oraz podłóg twardych. Dodatkowo jednak oddaje do Twojej dyspozycji funkcję zbierania wody i błota, dzięki czemu pozbędziesz się z mieszkania nie tylko kurzu i drobnych pyłków, ale też tych poważniejszych zabrudzeń. Jeśli to jeszcze nie robi na Tobie wrażenia, to dodajmy, że urządzenie oferuje również tryb prania dywanów i tapicerek. Innymi słowy, otrzymujesz sprzęt, który czyści podłogi na prawie każdy z możliwych sposobów (brakuje jedynie pary, ale to byłaby już chyba przesada).

Odkurzacz Zelmer Aquawelt Plus ZVC762SP

Projektanci polskiej firmy postanowili zadbać o uniwersalność w jeszcze jeden sposób. W jaki? Ano zastosowali w odkurzaczu Aquawelt Plus ZVC762SP taką konstrukcję, by mógł on działać zarówno w trybie z workiem, jak i bezworkowym. To drugie rozwiązanie opiera się na filtrze wodnym. Ten, w połączeniu z antyalergicznym filtrem EPA, gwarantować ma przy okazji czyste powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz.

Uniwersalność nie jest jedyną zaletą tego odkurzacza. Może on również pochwalić się wydajnym silnikiem EcoPower o mocy aż 1700 watów, precyzyjną, cyfrową regulacją mocy, trybem Eco dla oszczędności energii, praktyczną rurą teleskopową, długim, 6-metrowym przewodem, wytrzymałym i elastycznym wężem Flexi, bezpiecznymi dla podłóg gumowymi kółkami oraz kompletem ssawek, które można przechowywać w specjalnym schowku. 

Źródło: Zelmer

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.