/hamag/assets/slajder-jpg-1821.jpeg

Trymer BT7210 Philips – przyjemna stylizacja zarostu

Nowy trymer BT7210 Philips gwarantuje idealny zarost bez bałaganu w łazience!

Data publikacji: 08.04.2016
Nowy trymer Philips pomoże przyciąć brodę, wąsy i bokobrody bez robienia bałaganu w łazience. Innowacyjny system zasysania wyłapie włoski w miarę przycinania – a wnętrze pozostanie czyste!

Umywalka pokryta małymi włoskami, które bardzo ciężko wyłapać? Możesz o tym zapomnieć! Stylizacja zarostu może odbywać się bez wielkiego bałaganu! Z nowym trymerem Philips BT7210/15 z wbudowanym system zasysania upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu – komfortowo przycięty zarost i czystą przestrzeń wokoło!

Wydajny system zasysania trymera BT7210 wyłapie do 90% ściętych włosków w miarę ich przycinania (produkt testowany w środowisku laboratoryjnym na sztucznym owłosieniu). Nowatorski systemow lift&trim unosi włoski i kieruje je wprost na podwójne ostrza ze stali szlachetnej. To właśnie dzięki tej technologii można w łatwy sposób uzyskać równy zarost lub przycięcie za jednym pociągnięciem. Niezwykle wytrzymałe, stalowe ostrza są podwójnie ostrzone. A wszystko po to, by przedłużyć żywotność sprzętu i uprościć ścinanie nawet gęstych włosów (ostrza ocierają się o siebie i tym samym same ostrzą się podczas przycinania).

Trymer BT7210 posiada 20 blokowanych ustawień długości. Wystarczy obrócić kółko ustawień długości na uchwycie do momentu wyświetlenia żądanej wartości od 0,5 do 10 mm z dokładnością do 0,5mm. Odpowiednia długość zostanie zablokowana – zapewni to równomierne przycięcie. Po zakończeniu procesu przycinania na trymer można nałożyć precyzyjną nasadkę, aby dopracować detale i dotrzeć do trudno dostępnych miejsc lub... przyciąć wąsy.

Trymer łatwo się czyści – po zakończeniu przycinania wystarczy spłukać ostrza i nasadkę pod bieżącą wodą, opróżnić komorę, w której znajdują się włoski i wymieść pozostałe dołączoną szczoteczką do czyszczenia.

źródło: materiały prasowe

Trymer BT7210 posiada zasilanie akumulatorowe i sieciowe. Wskaźnik akumulatora pokazuje poziom naładowania urządzenia podczas użytkowania lub ładowania oraz daje znać, kiedy należy je podłączyć. Godzina ładowania starczy na 75 minut działania bezprzewodowego, można też używać trymera podczas ładowania.

Sprawdź ceny - Bosch MSM88190 Rekomendowane ceny trymerów wynoszą:

  • BT7205/15 – 299 pln
  • BT7210/15 – 339 pln

Źródło: materiały prasowe

 

Zobacz także

Golarki / #Artykuł

golarka-jpg-12345

Jaką golarkę elektryczną kupić? TOP 10

Jeśli zastanawiasz się jaką golarkę elektryczną kupić w tym artykule znajdziesz odpowiedź. Przedstawiamy 10 najlepszych elektrycznych maszynek do golenia brody, od małego zarostu, poprzez brodę prawdziwego drwala.

Golarki / #News

philips-oneblade-box-jpg-12709

Jedna maszynka do twarzy i ciała - nowe modele Philips OneBlade

Mężczyźni wolą jedną rzecz do wszystkiego i Philips zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego jego nowe maszynki z rodziny OneBlade pozwalają pozbyć się zbędnego owłosienia nie tylko z twarzy, ale też z ciała.

Golarki / #News

jaka-lodowka-do-3000-top5-mid.jpg

23 czerwca Dzień Ojca – pomysły na prezent od Braun

Golarka lub maszynka to ponadczasowy pewniak na prezent z okazji Dnia Ojca.