/hamag/assets/braun-bt3040-slider-jpg-8303.jpeg

Trymer Braun BT3040 – ikona precyzji

To urządzenie, które podąża za Twoim stylem, oddając w Twoje ręce 39 ustawień długości.

Data publikacji: 14.03.2017
Trymery do zarostu dzielą się ogólnie na dwie kategorie: dla zwolenników bardzo krótkiej brody i tych, którzy preferują nieco bardziej wyrazisty zarost. Mężczyźni, którzy lubią eksperymentować z włosami na twarzy mają więc niemały problem. Z problemem tym stara się walczyć firma Braun za sprawą swojego nowego urządzenia BT3040.

Trymer do zarostu Braun BT3040 oddaje do dyspozycji użytkownika dwie zdejmowane nasadki, które łącznie oferują aż 39 ustawień długości, gdzie najkrótsza opcja to zaledwie 1 mm, a najdłuższa – 20 mm. Jak nietrudno obliczyć, oznacza to stopień co 0,5 milimetra, co zaś przekłada się na wyjątkową wręcz precyzję. Innymi słowy, nic nie stoi na przeszkodzie, by uzyskać dokładnie taki efekt stylizacji, jaki miało się na myśli. To sprzęt, który podąża za Twoim stylem.

Trymer do zarostu Braun BT3040

Nic jednak po precyzyjnym ustawieniu długości, jeśli ostrza odmówią współpracy. Firma Braun zapewnia, że w przypadku BT3040 takiej opcji nie ma. Dlaczego? Ponieważ postawiono tutaj na „ultraostre” (jak nazywa je producent) i nietępiące się ostrza. Zostały one wykonane ze stali nierdzewnej i dzięki temu radzić mają sobie z cienkimi i grubymi oraz krótkimi i długimi włosami – bez szarpania i ciągnięcia nawet po wielu miesiącach codziennego użytkowania. Urządzenie gładko więc przesuwa się po Twojej twarzy.

Trymer do zarostu Braun BT3040

Czas na kilka słów o wygodzie. Trymer Braun BT3040 może działać zarówno w trybie przewodowym (bez obaw o rozładowanie, ale z ograniczeniem w postaci „kabelka”) lub bezprzewodowym. Jedno pełne naładowanie akumulatora zapewnia do 60 minut pracy, a gdy czas ten będzie się miał ku końcowi, poinformuje Cię o tym LED-owy wyświetlacz. Plusem jest też możliwość mycia urządzenia pod bieżącą wodą, dzięki czemu bez większych problemów pozbędziesz się włosków pozostawionych wśród jego ostrzy.

Źródło: Braun

Zobacz także

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-12009

Lokówka Philips StyleCare Prestige BHB876 – test

Philips StyleCare Prestige BHB876 to lokówka dla kobiet, które nie są mistrzyniami w kręceniu loków, a lubią je mieć na głowie.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-11687

AGD w domowej "kosmetyczce" – moje hity

Suszarka, szczotka prostująca, lokówka, depilator, szczoteczka do twarzy – jest ich sporo na rynku. Jakie modele znalazły się w mojej szafie?

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

beurer-fc-100-classic-jpg-9990

Beurer FC 100 – profesjonalna pielęgnacja cery w domu.

FC 100 firmy Beurer to urządzenie do mikrodermabrazji, czyli rewitalizującego złuszczania naskórka.