/hamag/assets/monikii-slajder-1-jpg-7326.jpeg

Trenuj gdzie chcesz

Podczas gdy grudzień to czas obfitych domowych obiadów, styczeń stoi pod znakiem diety i ćwiczeń. Też chcecie schudnąć po świętach? MONKII BARS wam pomoże.

Data publikacji: 18.01.2017

Postanowienia noworoczne zobowiązują – wiele osób szuka sposobu, by zadbać o swoją kondycję i sylwetkę. Nie każdy lubi odwiedzać siłownię, szczególnie jeśli jest się początkującym w świecie fitnessu. Skomplikowane urządzenia czy stali bywalcy mogą być onieśmielający na początku walki o idealną sylwetką. Naprzeciw takim osobom wyszedł MONKII BARS, tworząc narzędzie do ćwiczeń, z którego możesz skorzystać wszędzie: w domu, w lesie, na plaży czy w górach.

MONKII BARS 2 to wyjątkowo lekkie urządzenie do ćwiczeń, które łatwo możesz zabrać ze sobą, by ćwiczyć w dowolnym miejscu. To oznacza, że zamiast pocić się na siłowni, możesz ćwiczyć i jednocześnie cieszyć się pięknymi okolicznościami przyrody w pobliskim parku czy nad jeziorem. Pomysłodawcy chwalą się, że to nie tylko kolejny gadżet do fitnessu. W połączeniu z dedykowaną aplikacją staje się minisiłownią, trenerem osobistym oraz ...zachętą do przygód.

– Nieważne czy jesteś podróżnikiem czy domatorem, poszukiwaczem przygód czy weekendowym wojownikiem, początkującym czy mięśniakiem – masz teraz swobodę pracy w dowolnym miejscu – obiecują twórcy MONKII BARS. Urządzenie to niewielki gadżet, który można modyfikować na wiele sposobów, by dostosować go do różnych ćwiczeń. Jest także wyjątkowo kompaktowy, bo całość zestawu waży zaledwie 440 gram. Specjalne paski do powieszania znajdują się wewnątrz kolorowych rączek, a ich zmontowanie zajmuje jedynie minutę. To oznacza, że możesz szybko wykonać ćwiczenia rozciągające przed bieganiem lub szybki trening, kiedy masz akurat wolny kwadrans. A w dodatku gadżet ma w sobie wiele uroku i dostępny jest w kilku żywych kolorach. Poza standardowym urządzeniem w wersji ULTRILIGHT, MONKII BARS występuje w dwóch zestawach, m.in ADVENTURE Kit, który poza wygodnym etui, które łatwo zapakować do torby, zawiera wszystko czego potrzebujesz, by ćwiczyć poza domem – specjalne paski i gumki do podwieszania, a nawet uchwyt na telefon, by wygodniej obsługiwało ci się dedykowaną aplikację.

Dla zaawansowanych fitnesomaniaków przygotowano z kolei TACTICAL Kit z bardziej wytrzymałych materiałów oraz z wyjątkowo wymagającymi zestawami ćwiczeń na aplikację. Sama aplikacja zawiera około 250 różnych propozycji, które możesz wybrać w zależności od potrzeb i poziomu zaawansowania. Cena gadżetu wynosi od 139 do 209 dolarów.

 

Źródło: Indiegogo

 

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.