Transparentna kofeina, czyli Clear Coffee

Bez porannej kawy nie wyobrażasz sobie życia, ale równie ważne są dla ciebie śnieżnobiałe zęby? To sprawy tylko pozornie trudne do pogodzenia odkąd jest Clear Coffee.

Data publikacji: 25.04.2017

Wolicie kawę czarną jak noc czy jej delikatną, białą odsłonę? A może jesteście fanami tęczowych kaw z dodatkiem superfoods? Wybór dla kawoszy jest szeroki – od małego, ale mocarnego espresso, przez kawy smakowe, po lodowe frappe. Nic dziwnego – picie kawy ma wiele zalet. Poprawia ona krążenie krwi, pomaga poradzić sobie z bólem mięśni, a także zawiera wiele antyoksydantów. Ma jednak jedną, istotną wadę, której świadomy jest każdy kawosz: nie wpływa najlepiej na biel naszych zębów. Rozwiązaniem może być jednak Clear Coffee.

Zawiera 50 miligramów kofeiny w 100 ml napoju i wyprodukowano ją z doskonałych ziaren kawy arabskiej. Clear Coffee to stuprocentowa kawa, chociaż na pierwszy rzut oka wygląda raczej jak woda mineralna – jest bowiem całkowicie przezroczysta. Poza tą drobną niezgodnością kolorystyczną ma jednak wszystko to, za co kochamy kawę: pyszny smak i odpowiednią dawkę kofeiny. Niezwykły wygląd zawdzięcza patentowi ze Słowacji. Na pomysł przezroczystej kawy wpadli Dawid i Adam Nagy, którzy z uporem testowali różne rozwiązania i metody produkcji ukochanego trunku, by po 3 miesiącach uzyskać efekt końcowy. Ich kawa świetnie wygląda, a do tego nie pozostawia na zębach ciemnego nalotu.

Nie musisz się z nią także obawiać plan na biurku, książkach czy ubraniach – to prawdziwa ulga dla tych, którym filiżanka kawy towarzyszy wszędzie. Jednocześnie Clear Coffeee zachowało specyficzny aromat i smak, a w dodatku nie zawiera konserwantów, stabilizatorów, sztucznych dodatków smakowych ani substancji słodzących czy mleka. Bracia Nagy zadbali o to, by znalazły się w niej jedynie produkty najwyższej jakości. Cena za dwie butelki wynosi około 6 funtów, natomiast za pięć butelek zapłacimy 15 funtów. Do tego należy doliczyć koszty wysyłki, jednak czas ich dostarczenia może wynosić nawet 4 tygodnie! Jest to spowodowane olbrzymim zainteresowaniem, jakim cieszy się bezbarwna kawa. Świat social mediów i foodies oszaleli na jej punkcie – w końcu nie tylko jest pyszna i dba o piękny uśmiech, ale także doskonale wygląda na Instagramie. Pozostaje czekać, aż Clear Coffee trafi też do polskich sklepów.

 

Źródło: Clear Coffe

 

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.