/hamag/assets/tefal-sw6058-slider-jpg-4186.jpeg

Tosty, gofry i dania grillowane – przy pomocy jednego urządzenia

Tefal SW6058 to małe urządzenie o dużych możliwościach.

Data publikacji: 12.08.2016
Każdy ma zapewne ulubiony rodzaj przekąski. Te zaliczające się do najpopularniejszych to bez wątpienia tosty i gofry, wiele osób sympatyzuje też z daniami grillowanymi. Problem w tym, iż przygotowanie każdego z nich wymaga innego urządzenia. Okazuje się, że nie zawsze. Tefal SW6058 udowadnia, że możemy mieć w domu niezwykle funkcjonalne urządzenie 3 w 1.

Tefal SW6058 bez wątpienia zasługuje na miano urządzenia wielofunkcyjnego. Producent postawił na prostą konstrukcję, która okazuje się niezwykle praktyczna. W zestawie prócz samego urządzenia otrzymujemy 3 wymienne formy – do zapiekanych, trójkątnych kanapek (tak zwane croque monsieur), gofrów i mięsa. W zależności od danej chwili możemy zatem przyrządzić to, na co mamy ochotę.

Wymiana form nie sprawia najmniejszych problemów i trwa dosłownie chwilę. Moc Tefal SW6058 wynosi 850 W, co w przypadku takiego urządzenia jest w pełni wystarczającą wartością. Opiekanie nie trwa długo.

Tefal SW6058

Obudowa Tefal SW6058 wykonana została z bardzo dużą starannością, w części z tworzywa sztucznego, a w części ze stali nierdzewnej. Gwarantuje to urządzeniu dużą trwałość. W górnej części obudowy umieszczono dwie lampki kontrolne. Jedna sygnalizuje podłączenie do sieci, a druga gotowości do opiekania, co z pewnością podnosi komfort korzystania z urządzenia.

Każda z trzech form pokryta jest powłoką nieprzywierającą, dzięki czemu przygotowywane potrwały nie przyklejają się, poza tym formy mniej się zabrudzają. Mimo tego producent zadbał o możliwość mycia form w zmywarce.

Podobać może się też możliwość przechowywania urządzenia w pionie, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca. Obudowa posiada również miejsce do zwinięcia przewodu.

Źródło: Tefal

Zobacz także

Opiekacze, tostery i grille / #News

de-longhi-ec-685-m.jpg

Zdrowe grillowanie z marką George Foreman

Do polskich sklepów trafiły nowe grille elektryczne marki George Foreman. Co konkretnie potrafią?

Opiekacze, tostery i grille / #Galeria

majowka-classic-jpg-9090

Majówka – top 5 sprzętów do grillowania

Na majówkę bierzemy dobry humor, pyszne jedzenie i doborowe towarzystwo. Co do smakołyków to nieodmiennie królują potrawy z grilla. Jaki sprzęt warto mieć ze sobą?

Opiekacze, tostery i grille / #News

russell-hobbs-22940-56-classic-jpg-8902

Zawsze jest dobry moment na grilla z Russell Hobbs 22940-56

Russell Hobbs Curved Grill & Griddle Maxicook 22940-56 – nazwa skomplikowana, ale możliwości ogromne.