Toster Siemens TT86104 – elegancki, funkcjonalny i wydajny

Siemens TT86104 ma wszystko, co powinien mieć dobry toster.

Data publikacji: 29.06.2016
Toster Siemens TT86104 doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. To idealny sposób na pyszne, gorące śniadanie.

Toster Siemens TT86104 gwarantuje doskonałe efekty. Urządzenie zostało wyposażone w elektryczny czujnik sensorHeat Control, który automatycznie dostosowuje temperaturę tak, by tosty były równomiernie opieczone. Znalazło się także miejsce dla systemu centrowania pieczywa. Niezależnie więc od tego, jakie grzanki lubisz i ile chcesz ich przygotować, za każdym razem możesz liczyć na pachnące i chrupiące tosty.

Z tosterem Siemens TT86104 przygotujesz tosty dokładnie takie, jak lubisz. Technologia quartzRoast System z grzałką wykonaną ze szkła kwarcowego, zapewnia równomierne, ale też delikatne opiekanie kromek. Do dyspozycji użytkowników urządzenie oddaje 5 poziomów opiekania, dzięki czemu przygotujesz doskonałą grzankę, bez względu na to, czy wolisz lekko zarumienione czy mocno opieczone tosty.

Toster Siemens TT86104

Nowe urządzenie firmy Siemens umożliwia przygotowywanie dwóch tostów równocześnie. Producent pomyślał także o funkcjach rozmrażania i podgrzewania kromek. W każdym przypadku możesz liczyć na błyskawiczne efekty, ponieważ TT86104 to toster o dużej mocy 860 watów. Jednocześnie nie musisz obawiać się o poparzenia – dzięki termoizolowanej obudowie urządzenie nagrzewa się wyłącznie od wewnątrz.

Toster Siemens TT86104 uczy się swojego właściciela. Wystarczy, że raz wybierzesz swoje preferencje, a urządzenie je zapamięta i za każdym razem będzie przygotowywało doskonałe tosty. Albo też bułki – dzięki wyciąganemu rusztowi ze stali szlachetnej podgrzejesz także inny rodzaj pieczywa, by był ciepły i chrupki, niczym prosto z piekarni. 

Siemens TT86104 to toster prosty i wygodny w użytkowaniu, o czym świadczą takie rozwiązania jak intuicyjnie rozmieszczone i duże przyciski, praktyczne zwijanie przewodu czy wysuwana szufladka ułatwiająca usuwanie okruchów. To ostatnie pozytywnie wpływa również na komfort czyszczenia urządzenia.

Źródło: SiemensSprawdź ceny

Zobacz także

Opiekacze, tostery i grille / #News

de-longhi-ec-685-m.jpg

Zdrowe grillowanie z marką George Foreman

Do polskich sklepów trafiły nowe grille elektryczne marki George Foreman. Co konkretnie potrafią?

Opiekacze, tostery i grille / #Galeria

majowka-classic-jpg-9090

Majówka – top 5 sprzętów do grillowania

Na majówkę bierzemy dobry humor, pyszne jedzenie i doborowe towarzystwo. Co do smakołyków to nieodmiennie królują potrawy z grilla. Jaki sprzęt warto mieć ze sobą?

Opiekacze, tostery i grille / #News

russell-hobbs-22940-56-classic-jpg-8902

Zawsze jest dobry moment na grilla z Russell Hobbs 22940-56

Russell Hobbs Curved Grill & Griddle Maxicook 22940-56 – nazwa skomplikowana, ale możliwości ogromne.