/hamag/assets/russell-hobbs-21682-56-slider-jpg-7272.jpeg

Toster Russell Hobbs w stylu retro

Jeśli stylistyka retro jest bliska Twemu sercu, to toster 21682-56 firmy Russell Hobbs na pewno Cię zainteresuje.

Data publikacji: 17.01.2017
Dzisiejsze urządzenia mogą imponować funkcjonalnością, wydajnością czy niezawodnością. Pod względem stylistyki sporo im jednak brakuje do klasycznego sprzętu. Firma Russell Hobbs jest tego całkowicie świadoma, dlatego też stworzyła linię produktów Retro Vintage, która nowoczesne rozwiązania zamyka w przepięknych obudowach. Podstawowym urządzeniem z tej serii jest toster 21682-56 – czym może się pochwalić?

Toster Russell Hobbs Retro Vintage Cream 21682-56 to urządzenie, które przykuwa wzrok swoją nienaganną stylistyką, nawiązują do ubiegłego wieku. Proste kształty, elegancki czasomierz ze wskazówką (informujący o tym, ile czasu pozostało jeszcze do końca opiekania) oraz ładny kremowy kolor łączący się z surowym metalem – projektowa wirtuozeria. Co jest jednak niezwykle istotne, pod tą retro obudową kryje się sprzęt na miarę XXI wieku.

Toster Russell Hobbs Retro Vintage Cream 21682-56

Urządzenie pozwala na dostosowanie intensywności opiekania w zakresie sześciu stopni. Dzięki temu możesz sobie lub bliskim przygotować doskonałe tosty – od lekko zarumienionych, po mocno spieczone. Nie brakuje tutaj także dodatkowych funkcji znanych ze współczesnych tosterów, a więc rozmrażania i podgrzewania, jak również zatrzymywania opiekania w dowolnym momencie. Co więcej, dzięki dużej mocy 1300 watów i pewnemu wyjątkowemu rozwiązaniu perfekcyjnie przyrządzony tost jest gotowy o 65 procent szybciej niż w przypadku poprzedniej generacji urządzeń tego producenta.

Dzięki funkcji „Lift and Look”, użytkownicy tostera Russell Hobbs Retro Vintage Cream 21682-56 mogą sprawdzić obecny stan zarumienienia kromki bez konieczności przerywania pracy urządzenia. Z kolei dodatkowy ruszt umożliwia podgrzewanie i opiekanie bułeczek, bagietek i rogali. Całości zaś dopełnia wysuwana tacka na okruchy, z którą utrzymanie czystości w kuchni nie będzie stanowiło najmniejszego problemu.

Źródło: Russell Hobbs

Zobacz także

Opiekacze, tostery i grille / #News

de-longhi-ec-685-m.jpg

Zdrowe grillowanie z marką George Foreman

Do polskich sklepów trafiły nowe grille elektryczne marki George Foreman. Co konkretnie potrafią?

Opiekacze, tostery i grille / #Galeria

majowka-classic-jpg-9090

Majówka – top 5 sprzętów do grillowania

Na majówkę bierzemy dobry humor, pyszne jedzenie i doborowe towarzystwo. Co do smakołyków to nieodmiennie królują potrawy z grilla. Jaki sprzęt warto mieć ze sobą?

Opiekacze, tostery i grille / #News

russell-hobbs-22940-56-classic-jpg-8902

Zawsze jest dobry moment na grilla z Russell Hobbs 22940-56

Russell Hobbs Curved Grill & Griddle Maxicook 22940-56 – nazwa skomplikowana, ale możliwości ogromne.