/hamag/assets/de-longhi-ctov-2103-bg-slider-jpg-7805.jpeg

Toster De'Longhi CTOV 2103.BG – nowoczesny, a jakby z przeszłości

Utrzymany w stylistyce retro toster firmy De'Longhi to w rzeczywistości zupełnie nowoczesne urządzenie.

Data publikacji: 14.02.2017
Icona Vintage – nazwa tej serii jasno daje do zrozumienia, że mamy tutaj do czynienia z produktami, które nawiązują do obiektów pożądania sprzed dobrych kilku dekad. Nie trzeba zresztą nawet skupiać się na nazwie, bo wystarczy rzut oka na wykonany ze stali nierdzewnej toster De'Longhi CTOV 2103.BG, by dostrzec ducha dawnych lat, zawartego w niezwykle stylowej konstrukcji.

Przede wszystkim beż, a do tego brązowe i chromowane detale – nie sposób przejść obok tak wyglądającego urządzenia obojętnie. Najlepsze jest jednak to, że przywiązując tak dużą wagę do konstrukcji producent nie pozwolił sobie na żadne kompromisy pod względem jakości czy funkcjonalności swojego sprzętu. Pomimo klasycznego wyglądu De'Longhi CTOV 2103.BG w pełni zasługuje na miano nowoczesnego tostera. Skąd takie stwierdzenie?

Urządzenie ma dwie kieszenie na tosty – są dość szerokie, dzięki czemu mieszczą się też grubsze kromki i głębokie, co pozwala je dokładnie opiec. Co szczególnie ważne w tym przypadku, producent nie zapomniał o funkcji Extra Lift, która ułatwia wyjmowanie tostów z kieszeni. Współpracę z tym sprzętem ułatwiają też wyjmowana tacka na okruszki oraz gumowe nóżki zapobiegające niechcianym poślizgom na blacie.

Toster De'Longhi CTOV 2103.BG

Toster De'Longhi CTOV 2103.BG ma dużą moc 900 watów oraz elektroniczną kontrolę opiekania. Urządzenie umożliwia wybranie jednego z sześciu poziomów przyrumieniania, co pozwala na uzyskanie dokładnie tak opieczonych kromek, na jakie mamy ochotę. Na szczególną uwagę zasługuje szeroki wybór funkcji: od podgrzewania, przez opiekanie jednostronne, po rozmrażanie. Jest też oczywiście przycisk ręcznego zatrzymywania opiekania. W zestawie znajdujemy także osobny ruszt, który sprawdzi się podczas podgrzewania bułeczek i rogalików.

Źródło: De'LonghiSprawdź ceny

Zobacz także

Opiekacze, tostery i grille / #News

de-longhi-ec-685-m.jpg

Zdrowe grillowanie z marką George Foreman

Do polskich sklepów trafiły nowe grille elektryczne marki George Foreman. Co konkretnie potrafią?

Opiekacze, tostery i grille / #Galeria

majowka-classic-jpg-9090

Majówka – top 5 sprzętów do grillowania

Na majówkę bierzemy dobry humor, pyszne jedzenie i doborowe towarzystwo. Co do smakołyków to nieodmiennie królują potrawy z grilla. Jaki sprzęt warto mieć ze sobą?

Opiekacze, tostery i grille / #News

russell-hobbs-22940-56-classic-jpg-8902

Zawsze jest dobry moment na grilla z Russell Hobbs 22940-56

Russell Hobbs Curved Grill & Griddle Maxicook 22940-56 – nazwa skomplikowana, ale możliwości ogromne.